123MRK x Poppa Fats’ (en2ak x Spisek Jednego x BRT)

22.03.14

Klub Puzzle, ul. Przejście Garncarskie 2

Start: 21.00

Wjazd: 10 PLN lista FB do 23.00 / 15PLN

FB: https://www.facebook.com/events/1390609824539477/

Elo, już 22 marca Poppa Fats’ – tym razem we współpracy z Bushmillsem – ma przyjemność zaprosić do wrocławskich Puzzli gdzie wspólnie z 123Mrk przywitamy wiosnę. Set Francuza wydaje się być idealny na tę okazję – ciepłe i tłuste brzmienie to przecież jego wizytówka. Tej nocy Poppa Fats’ pożegna zimę w składzie: en2ak, Spisek Jednego, BRT; Rozgrzewamy parkiet od 21.00.

▲ 123MRK (Future Classic, Squelch & Clap, Infinite Machine)

123Mrk to pochodzący z Marsylii producent i dj określający swoją muzykę jako Future Garage Post Dubstep Electro Hip-Hop.

Ma na swoim koncie dwa wydawnictwa dla Squelch & Clap i Infinite Machine, w którym to zadebiutował epką „Noname”. I niech najlepiej o jego klasie świadczy poziom zamieszania jakie wywołał już w chwili tegoż debiutu, kiedy to wszyscy fani drżących membran zakochali się w jego basem napędzanym, i bez wątpienia nowatorskim podejściu do garaży.

Trudno mu odmówić oryginalności, a w jego wałkach wyraźnie słychać to jak bardzo lubi bawić się z dźwiękiem. Wśród swoich inspiracji wymienia m.in. Julio Bashmore, xxxy i Mosce.

Niedawno zasilił szeregi Future Classic, a my z niecierpliwością czekamy na kolejne wydawnictwa.

www.facebook.com/123Mrk

www.soundcloud.com/123mrk

▲ EN2AK (Mad-Hop, U Know Me Records, Red Bull Music Academy)

Uczestnik Red Bull Music Academy 2013 w Nowym Jorku. 1/2 duetu Przaśnik i Poppa Fats. Obecnie En2ak reprezentuje U Know Me Records – młodą polską wytwórnie, której nakładem wydał niedawno swój trzeci solowy album „3”. Także niedługo nakładem labetu Mad Hop ukaże się jego nowa epka. Grał m.in. na festiwalach: Heineken Open’er, Satta (Litwa). W ramach różnych eventów En2ak miał okazję dzielić scenę m.in. z Flying Lotus, Thundercatem, DJ Vadimem (i The Electric), Bonobo, Epromem, Slugabed, fLako, Sun Glitters, Young Montana?;

www.soundcloud.com/en2ak

www.facebook.com/en2ak

▲ SPISEK JEDNEGO (Night Marks Electric Trio, RBMA Bass Camp)

Współtwórca Night Marks Electric Trio. Organizator cyklicznych jamów pod szyldem Eletro-Acoustic Beat Sessions. Uczestnik pierwszej polskiej edycji Red Bull Music Academy Bass Camp w 2012 roku. Jego umiejętności dj-skie zostały docenione zaproszeniem na tegoroczny FreeFormFestival w Warszawie gdzie grały takie gwiazdy jak Azaelia Banks, Hudson Mohawke czy Tricky.

www.soundcloud.com/spisek1

www.facebook.com/SpisekJednego

▲ BRT

Współtwórca kolektywów Poppa Fats’ Dlghts i One Shot Sound ; dj i organizator imprez. W ciągu przeszło siedmiu lat działalności, występując pod różnymi pseudonimami, dzielił scenę m.in. z KRTS’em (Project Mooncircle), Niewinnymi Czarodziejami (Envee, Maceo, Jealo), Phantomem, Mentalcutem, Good Paulem, Teielte, DJ Twisterem, Sid Pongiem, Galusem, Zeppy Zepem, Patrickiem Cannonem, Rhythm Baboonem, Atemim.

www.soundcloud.com/tom2e

www.mixcloud.com/tombrt