Tyle piszemy i konkursujemy z Dixonem – recenzujemy jego występy na ostatnich imprezach i eventach – ale nie tylko Dixon jest przecież ostatnio tak bardzo TOP. I nie tylko Dixon w najbliższym czasie zagra w Polsce! Do Krakowa przyjeżdża bowiem powiązany z nim duet Ame… To właśnie panowie z Ame związali się z jedną z najbardziej rozpoznawalnej wytwórni Innervision (tak przy okazji założonej przez Dixona).

Impreza organizaowana przez C&C Bookings to kolejne wydarzenie jesieni w nieco zapomnianym ostatnio klubowym Krakowie. Klub Pauza na Floriańskiej będzie więc znakomitą okazją do zlotu małopolskich i ogólnopolskich klubowiczów. 16 listopada dopełnia wybitnie ciekawą line-opowo jesień. Do zobaczenia i usłyszenia!

Do wygrania wejściówki na to wydarzenie. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: W którym roku ukazał się koncertowy album Âme? Swoje odpowiedzi wysyłajcie na konkurs@kluboterapia.pl

Duet Âme tworzą urodzeni w Karlsruhe Kristian Beyer i Frank Wiedemann. Poznali się wiele lat temu w prowadzonym przez Kristiana sklepie płytowym. Każdy miał swoje ulubione klimaty – u Kristiana były to Moodyman, Underground Resistance, Carl Craig, Blaze i Metro Area, a u Franka Chateau Flight, John Tejada, IG Culture czy Jazzanova. Ich muzyczną misją stało się stałe poszerzanie horyzontów w muzyce House, nadanie jej pierwiastka duchowego. Ich debiutancki album „Âme“ wydany w 1994 r. nakładem należącej do JAZZANOVY wytwórni Sonar Kollektiv stał się sporym wydarzeniem dla fanów tak różnych gatunków jak House, Techno i Broken Beats.

Wspomniany „Rej“ doprowadził ich natomiast na sam szczyt elektronicznego świata i zapewne na zawsze zapewni im miejsce w panteonie szeroko pojętej muzyki House/Techno.

Umiejętności DJ-skie obu Panów z Âme mogliśmy poznać dzięki fantastycznej kompilacji „…Mixing“ (Sonar Kollektiv) czy Fabric 42. Aktualnie związani z jedną z najbardziej rozpoznawalnych wytwórni na świecie założonej przez Dixon`a – Innervisions.

C&C bookings & Klub Pauza pres. ÂME (Innervisions)

LINE UP:

• ÂME (Innervisions / Backroom entertainment / Berlin) / DJ-SET
Resident Advisor Poll 2012: Top DJs – No. 17
Resident Advisor Poll 2012: Top 20 live acts – No. 4
Resident Advisor Poll 2012: Top 10 online mixes – No. 2
www.innercityvisions.com
www.facebook.com/ame.innervisions
www.soundcloud.com/ame
www.residentadvisor.net/dj/ame
www.discogs.com/artist/Âme

• harty (C&C bookings)
www.facebook.com/hartybros
www.cc-bookings.com/artists/harty

• Deas (Secret room / Deeperfect / Kraków)
www.facebook.com/SecretRoomRecords
www.soundcloud.com/secretroomrec
www.deasdj.com

• Tamil™ (Kraków)
www.soundcloud.com/tamil69

• Gdzie: KLUB PAUZA (ul. Floriańska 18/3, 31-021 Kraków)
https://www.facebook.com/KlubPauza

• Start: 22.00 / 10 p.m.
• Bilety / Entry: 15/20/25 PLN
https://www.biletomat.pl/clubbing/cc-bookings-klub-pauza-pres-ame-181/