Stolico! Już 10 listopada, dokładnie rok po warszawskiej edycji Hospitality, zagrają dla Was najgorętsze obecnie gwiazdy wytwórni Hospital – CAMO & KROOKED! Razem z nimi na scenie pojawi się Wrec MC.

 Impreza odbędzie się w ramach cyklu Face The Music oraz trasy promującej najnowszy album duetu „Zeitgeist”, który ukaże się 30 września. Single „All night” i „Move Around” zapowiadające krążek pokazały, jak świetnych produkcji możemy się spodziewać!

W skład austriackiego duetu Camo & Krooked wchodzą Reinhard Rietsch i Markus Wagner. Współpraca na dobre rozpoczęła się w 2007 roku, aby w zaledwie 3 lata później zaprowadzić ich do najsłynniejszej wytwórni drum’n’bass – Hospital Records. Trackami takimi jak „Climax” czy „Turn Up The Music” udowodnili, że potrafią odnaleźć się w różnorodnych klimatach.

Wcześniejszy album, „Cross The Line”, przyniósł chłopakom aż trzy (!) nagrody podczas Drum & Bass Arena Awards 2011 – dla najlepszych producentów oraz za najlepszy klip i album. Już rok później wydali krążek z remixami „Between The Lines”.

Więcej o artystach na stronach:
www.facebook.com/CamoKrooked
www.hospitalrecords.com

Jako support wystąpią Mia Twin oraz Greenhouse Effect.