Za nami prawie 1500 dni działalności, a początkowo wynajęliśmy 1500m2 do wynajęcia na parę miesięcy. Jak prawdziwie rozwydrzony 4 latek to co przygotowaliśmy na urodziny, jest tak samo prezentem dla nas, jak i dla wszystkich, którzy do nas przyjdą. Główną gwiazdą tego dnia będzie jadna z najlepszych live actowych grup na świecie, której każdy występ jest wulkanem czystej energii i sexu.

dOP – paryskie trio – trzech przyjaciół z dzieciństwa – mieszanka muzyczna, którą, jak wszystko co najlepsze, ciężko zaklasyfikować, zamykając ją w jednym gatunku muzycznym. Przez lata grali w przeróżnych kapelach: od rocka po jazz – od hiphopu, po reggae -od muzyki klasycznej po etniczną. Wszystko to wywarło na nich silny wpływ, który spowodował, że od czterech lat wywracają scenę taneczną do góry nogami. dOP nie są zwykłymi DJ’ami stojącymi za konsolą, ani producentami tworzącymi tworzącymi w ukryciu z dala od ludzi – ich kontakt z publicznością jest jedną z ich największych broni, co dobrze pokazali już polskiej publiczności podczas festiwalu Audioriver. Tego wieczoru nie obędzie się bez wspólnego śpiewania i ruszania się w rytm komend rzucanych ze sceny.

Sex, dead, drugs, death, sex, god, love, sex, cannibalism!

cast :

dOP ( Circus Company // FR ) – live

+ rezydenci:

Angelo Mike
bshosa
Falcon1
Luke Hiero
Pitti Schmitti
Simon Mattson
SLG
Sovinsky
Tom Encore
Warsaw Calling

09.11.2013
start: 24:00

1500m2 do wynajęcia
ul. Solec 18/20

Bilety w cenie 30/35 PLN dostępne za pośrednictwem Biletomat.pl, Ticketpro.pl (Empik, Saturn, MediaMarkt) oraz na bramce w dniu imprezy.