Są tacy artyści, których nigdy nie mamy dość… A do tego zaszczytnego grona zawsze należeli panowie z Catz’n’Dogz oraz Dixon, który w ostatnich miesiącach jest jednym z najbardziej TOP artystów w Europie. Teraz wszyscy zagrają podczas jeden nocy i to we Wrocławiu!

Przed nami impreza Burn Studios, którą już dzisiaj można nazwać jednym z wydarzeń tej jesieni. Jak słusznie ktoś napisał, sam Dixon to nie tylko guest, a nawet nie special guest, a tak naprawdę very special guest! Kto się wybiera, a jeszcze nie ma biletu?

Bo wracamy na całego nie tylko z portalem, ale także z naszymi konkursami… Gra warta świeczki! Odpowiadacie na pytanie: „Z jaką wytwórnią powiązany jest Dixon?”, wysyłacie do nas e-maila na konkurs@kluboterapia.pl, wygrywacie wejściówkę i pijecie nasze zdrowie we Wrocławiu 10 listopada! Proste nie? Wyniki konkursu 09.11.2013.

Dixon

Człowiek-legenda, który swoimi dokonaniami odcisnął mocne piętno na brzmieniu obecnej muzyki deep-housowej. Przez wielu uznawany za prekursora gatunku, inspiracja dla większości muzyków poruszających się w tej stylistyce. Jego występy uznawane są za jedne z najciekawszych, wypracowana do perfekcji umiejętność opowiadania podróży dźwiękiem to zawsze towarzyszący, pełen pasji i intrygi klimat. Rodowity berlińczyk, który zaczynał swoją przygodę z muzyką elektroniczną w latach 90’, w czasach jej największego rozkwitu. Autor niezliczonej ilości niezapomnianych setów i produkcji. Założyciel wytwórni Innervision, prawdopodobnie najważniejsze dla całej obecnej muzyki house. Łatwiej zliczyć miejsca, do których Dixon nie został zaproszony – jego postać przyciąga obecnie rzesze fanów na całym świecie. Aktualny nr 3 według rankingu najlepszych dj’i na świecie.

Catz ‚n Dogz

Obecnie najbardziej rozchwytywany towar eksportowy z Polski, jeden z najgorętszych duetów muzyki tanecznej na świecie. Od kilku lat częściej można ich spotkać na najważniejszych parkietach na świecie niż u siebie w kraju. Wieloletni staż zaniósł ich w miejsca obecnie niedostępne innym – bookingi w najlepszych klubach na świecie i największych festiwali to dzisiaj standard. Grzesiek i Wojtek, na stałe mieszkający w Berlinie zyskali sobie rzeszę fanów dzięki perfekcyjnym produkcjom oraz występom w takich miejscach jak Fabric, Panorama Bar, Watergate, Studio 80 czy Space na Ibizie. Założyciele prężnie prosperującej wytwórni Pets Recordings, zrzeszającej najlepszych dj’i na świecie. Catz’n’Dogz to obecny numer 81 w rankingu najbardziej prestiżowego portalu związanego z muzyką elektroniczną Resident Advisor. Warto zaznaczyć, iż ranking ten tworzony jest przez fanów na całym świecie, co doskonale oddaje pozycje i formę duetu.