Burn Studios to obecnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych cykli imprezowych na świecie, marka, która zyskała miliony miłośników muzyki elektronicznej na całym świecie dzięki postawionym sobie od samego początku priorytetom – za najważniejszy od zawsze uchodziła chęć

spełniania marzeń wielbicieli najlepszej jakościowo muzyki. Regularne, doskonale przyjmowane serie na terenie całego kraju dały nam podstawy do przygotowania kolejnej odsłony w stolicy Dolnego Śląska – we Wrocławiu.

Dixon

Człowiek-legenda, który swoimi dokonaniami odcisnął mocne piętno na brzmieniu obecnej muzyki deep-housowej. Przez wielu uznawany za prekursora gatunku, inspiracja dla większości muzyków poruszających się w tej stylistyce. Jego występy uznawane są za jedne z najciekawszych, wypracowana do perfekcji umiejętność opowiadania podróży dźwiękiem to zawsze towarzyszący, pełen pasji i intrygi klimat. Rodowity berlińczyk, który zaczynał swoją przygodę z muzyką elektroniczną w latach 90’, w czasach jej największego rozkwitu. Autor niezliczonej ilości niezapomnianych setów i produkcji. Założyciel wytwórni Innervision, prawdopodobnie najważniejsze dla całej obecnej muzyki house. Łatwiej zliczyć miejsca, do których Dixon nie został zaproszony – jego postać przyciąga obecnie rzesze fanów na całym świecie. Aktualny nr 3 według rankingu najlepszych dj’i na świecie.

Catz ‚n Dogz

Obecnie najbardziej rozchwytywany towar eksportowy z Polski, jeden z najgorętszych duetów muzyki tanecznej na świecie. Od kilku lat częściej można ich spotkać na najważniejszych parkietach na świecie niż u siebie w kraju. Wieloletni staż zaniósł ich w miejsca obecnie niedostępne innym – bookingi w najlepszych klubach na świecie i największych festiwali to dzisiaj standard. Grzesiek i Wojtek, na stałe mieszkający w Berlinie zyskali sobie rzeszę fanów dzięki perfekcyjnym produkcjom oraz występom w takich miejscach jak Fabric, Panorama Bar, Watergate, Studio 80 czy Space na Ibizie. Założyciele prężnie prosperującej wytwórni Pets Recordings, zrzeszającej najlepszych dj’i na świecie. Catz’n’Dogz to obecny numer 81 w rankingu najbardziej prestiżowego portalu związanego z muzyką elektroniczną Resident Advisor. Warto zaznaczyć, iż ranking ten tworzony jest przez fanów na całym świecie, co doskonale oddaje pozycje i formę duetu.

BILETY / TICKETS:

Bilety na imprezę BURN STUDIOS PRES. INNERVISIONS & PETS RECORDINGS with DIXON, CATZ ‘N DOGZ można zakupić za pośrednictwem portalu eBilet.pl oraz we wszystkich salonach sieci EMPIK na terenie całego kraju.

SKLEPY / SHOPS

eBilet.pl: www.ebilet.pl/szukaj.php?t=t&tid=12262
EMPIK: www.empik.com/pomoc/salony

Cena biletów / Tickets price:

19.08 – 31.08 – 25 PLN (50 sztuk) –– WYPRZEDANE! / SOLD OUT!
01.09 – 20.10 – 30 PLN
21.10 – 08.11 – 40 PLN
w dniu imprezy / event day – 49 PLN

Wszelkie pytania dotyczące przedsprzedaży, prosimy kierować na adres mailowy: rezerwacje@ebilet.pl