Klub Scena i ekipa Syndrome Of Disorder przedstawiają najlepszy możliwy plan rozpoczęcia wakacji. Dzięki naszej współpracy 28 czerwca odwiedzi nas brytyjska breakbeatowa supergrupa – Freestylers. Tego dnia nie zabraknie również reprezentantów stylu z całej Polski oraz silnego wsparcia trójmiejskiej sceny.

Freestylers to brytyjska grupa grająca muzykę elektroniczną, osadzoną w klimatach breakbeat. Powstali w 1996 roku z inicjatywy producentów muzycznych Matta Cantora, Astona Harvey`a i Andrew Galea. Ich pierwszy singiel nazywał się „Drop the boom (AK-48)”, a pierwsza EP-ka „Freestyle EP” wyszła w 1996 roku. Po niej odszedł z grupy Andrew Galea, a formacja poszerzyła się o muzyków koncertowych (gitara, perkusja, bas, turntablism, dwóch MC i 3 breakdancerów). Debiutancki album „We rock hard” ujrzał światło dzienne w 1998 roku. Najpopularniejszy – „Raw as fuck” – w 2004. To z niego pochodzą największe przeboje grupy – „Push up” oraz „Get a life”. Mimo, iż wstrząsają posadami klubów od ponad dekady, są nadal najbardziej ekscytującą grupą na muzycznej scenie. Na swoim koncie mają hity goszczące na listach przebojów, byli gwiazdami festiwali, sprzedali ponad pół miliona płyt na całym świecie, rozgrzewali publiczność nawet podczas amerykańskiej trasy koncertowej Lenny Kravitz’a i byli pierwszą w historii grupą, która wystąpiła całkowicie live, w programie Top Of The Pops brytyjskiej stacji BBC.

Zespół był nominowany również do nagrody MOBO, w 1998 roku, w kategorii debiut roku. Debiutancki album ‚We Rock Hard’ określił ich pozycję na rynku muzycznym. Zdobywali coraz wyższe pozycje na brytyjskich listach przebojów, a album rozszedł się w nakładzie ponad 150.000 w Stanach Zjednoczonych, gdzie zespół znalazł zupełnie nowe grono odbiorców. W tym czasie grupa była podobno ulubionym zespołem Ben’a Stiller’a , a utwór ‚Ruffneck’ wykorzystany został w filmie ‚Zoolander’. Ich utwory można było usłyszeć również w ‚Dude where’s My Car’ oraz ‚Sweet Home Alabama’, a także w reklamach m.in. brytyjskiej kampanii ‚Pringles’ . Piosenka, która wdarła się na na listę Billboard to ‚Don’t Stop’, a clip do ‚Here We Go’ stał się jednym z ulubionych utworów stacji MTV. 

BILETY W CENIE: 

1 PULA : 35zł

ANTRESOLA / VIP :60 zł

Dostępne:

Bilety na koncert można kupić też bezpośrednio u nas, wpłacając pieniądze na konto klubu. Oto dane:

KLUB SCENA 

www.scenaklub.pl

RESTAURACJA SMAK MORZA 

www.smakmorza.pl

eBilet.pl

EMPIK

ANTRAKT SP. Z O.O.

Aleja Franciszka Mamuszki 2

81-729 Sopot

Konto bankowe:

Bank Zachodni WBK o/Sopot

08 1090 2590 0000 0001 2198 6180

tytułem: NAZWA KONCERTU, NAZWISKO UCZESTNIKA, ILOŚĆ SZTUK

Lista nazwisk osób, które zakupiły w ten sposób bilety znajdować się będzie przy wejściu u biletera. Wystarczy okazać dowód przelewu.

WAŻNE:

Osoby do 15 roku życia wejdą na koncert tylko z opiekunem. Osoby w wieku 16-17 lat musza mieć pisemna zgodę od opiekuna, którą należy okazać przy wejściu na koncert.

|| UWAGA PROMOCJA!!!! -20% ZNIŻKI RESTAURACJA SMAK MORZA W SOPOCIE ||

Kupując bilet na dowolny koncert organizowany przez Klub Scena otrzymują Państwo 20% rabat na każde danie, znajdujące się w aktualnej karcie menu restauracji Smak Morza .

Wystarczy przy zamówieniu u kelnera okazać bilet ( wydruk lub na urządzeniu 

mobilnym ).

Oferta ważna do 30 kwietnia br.

Menu: www.smakmorza.pl