FUN FACTORY to inicjatywa, której pomysł narodził się ze współpracy kolektywu Surówka oraz dj i producenta – Larixa. Nasza wizja muzyki to przede wszystkim mroczne, głębokie, surowe i przestrzenne dźwięki, które odnajdujemy w techno

oraz zapomnianym obecnie progressive. Głowy pełne muzycznych przekazów owiane są nutką tajemniczości i zaskoczenia, co przejawia się w częstym eksperymentowaniu z dźwiękami. Tym, co nas spaja do wspólnego działania są pasja i radość, którą czerpiemy z grania oraz dzielenia się własnym poglądem na muzyczną przestrzeń.
Imprezy Fun Factory to miejsce dla ludzi, dla których muzyka to coś więcej, dla tych, którzy chcą ją poczuć nie tylko w nogach, ale także w umysłach aby w pełni cieszyć się z muzycznych doznań.

PIOTR KLEJMENT dla szerszej publiczności znany jako Ninja. Warszawski dj i promotor imprez techno oraz house. Członek kolektywów Technosoul i Underground Perception. Uczestnik polskiej edycji Mayday w 2007 roku. O jego umiejętnościach świadczy fakt, że grał u boku takich osobistości jak Sven Väth, Chris Liebing czy Jeff Mills. Zakochany w dźwiękach rodem z Detroit, skrzętnie prezentujący wybuchową mieszankę techno, electro i tech&deep house.

ALOCA – zafascynowana techno od 2004 roku. Mimo wykształcenia muzycznego zamiast gitary i fortepianu wybrała gramofony i płyty vinylowe.
Dobrze znana na trójmiejskiej scenie djka , która grała u boku takich postaci jak Surgeon, Regis czy Inigo Kennedy.

LINE UP:

Piotr Klejment (ninja)
(Technosoul / Underground Perception)
www.facebook.com/technosoulpl
www.soundcloud.com/underground_perception

Larix
(Stereophonic / Brainwash)
www.soundcloud.com/larix
www.facebook.com/rafaelmuttke

Aloca

PshmS
(Surówka)
www.soundcloud.com/pshms
www.facebook.com/suroowka

Electronic Shelter
(Surówka)
www.soundcloud.com/electronicshelter
www.facebook.com/electronicshelter
www.facebook.com/suroowkaBILETY / TICKETS:

do godz. 23:00 – free
po godz. 23:00 – 10 zł / 3€MUZYKA / MUSIC: 

Techno / Industrial / Experimental / Dub / ElectronicFACEBOOK:

https://www.facebook.com/events/140944886076025


START: 22:00

MIEJSCE: Buffet

ADRES 

Gdańsk, ul. Doki 1

DATA

29.03.2014