FUN FACTORY to inicjatywa, której pomysł narodził się ze współpracy kolektywu Surówka oraz dj i producenta – Larixa. Nasza wizja muzyki to przede wszystkim mroczne, głębokie, surowe i przestrzenne dźwięki, które odnajdujemy w techno oraz zapomnianym obecnie progressive.

Głowy pełne muzycznych przekazów owiane są nutką tajemniczości i zaskoczenia, co przejawia się w częstym eksperymentowaniu z dźwiękami. Tym, co nas spaja do wspólnego działania są pasja i radość, którą czerpiemy z grania oraz dzielenia się własnym poglądem na muzyczną przestrzeń. Imprezy Fun Factory to miejsce dla ludzi, dla których muzyka to coś więcej, dla tych, którzy chcą ją poczuć nie tylko w nogach, ale także w umysłach aby w pełni cieszyć się z muzycznych doznań.

Headlinerem tej edycji będzie Dtekk – jeden z członków Technosoul, kolektywu od jakże sławnego już „pozdro techno”. Prężnie działający organizator imprez z postaciami sceny techno z całego świata. Wierny wyznawca dwunastocalowego krążka. Postać nieodłącznie kojarząca się z dynamicznie rozwijającym się festiwalem Original Source Up To Date w Białymstoku. Jednym zdaniem człowiek instytucja. Dj i organizator wiernie oddany techno.

START: 22:00
MIEJSCE : Buffet
ADRES : Gdańsk, ul. Doki 1
DATA : 11.01.2014

LINE UP:

Dtekk (Original Source Up To Date / Technosoul)
https://soundcloud.com/dtekk
https://www.facebook.com/technosoulpl
http://www.uptodate.pl/

Larix (Stereophonic / Brainwash)
www.soundcloud.com/larix
www.facebook.com/rafaelmuttke

Ian Certain (Surówka)
www.facebook.com/suroowka

PshmS (Surówka / 2nd Roundabout)
www.soundcloud.com/pshms


BILETY:

do godz. 23:00 – free
po godz. 23:00 – 10 zł