2/3 porywającego show Major Lazer na dwóch występach w Polsce! MegaClub, klub Basen oraz Illegalbreaks zapraszają na The Jillionaire & Walshy Fire (Major Lazer) DJ Set! Współtwórcy elektryzujących, jamajskich hitów zagrają w dwóch miastach: Katowice oraz Warszawie. Przygotujcie się na ostre „Pon De Floor”.

Major Lazer pierwotnie współtworzony był przez dwójkę DJów: Diplo i  Switch’a. Drogi producentów rozeszły się w 2011 roku i miejsce drugiego z  nich zajęli The Jillionaire oraz Walshy Fire. Pierwszy album Major Lazer  („Guns Don’t Kill People… Lazers Do”) został wydany w Downtown Records. W  2010 ukazał się mixtape „Lazerpfoor”, w tym samym roku światło dzienne  ujrzał minialbum „Lazers Never Die”, a rok później „Original Don”. Kilka  miesięcy temu odbyła się premiera najnowszego krążka zatytułowanego „Free The Universe”, przy którym z artystami współpracowali m.in. Bruno Mars, Flux Pavilion czy Shaggy oraz z którego pochodzi przebojowy singiel „Get Free”.

THE JILLIONAIRE aka Chris Leacock

W ciągu ponad piętnastu lat doświadczenia na scenie udało mu się stworzyć  niepowtarzalną mieszankę dźwięków house oraz karaibskich i dancehall’owych  rytmów. Solowa kariera pochodzącego z Ameryki Środkowej DJa najlepiej  odzwierciedla się w występach na największych imprezach w Europie, Australii,  obu Amerykach i Azji. Częsty gość znanych stacji radiowych i telewizji
muzycznych (BBC Radio 1, MTV i inne).

WALSHY FIRE

Entuzjastyczny MC, który doskonale wie, jak rozpalić w tłumie energię i  przekazać prawdziwe znaczenie „Pon De Floor”. Znany i ceniony dzięki swym  zdolnościom, nazywany globalnym ambasadorem muzyki i kultury. Poza Major Lazer, współtworzy też jamajski sound system Black Chiney.

Więcej na stronach:

www.facebook.com/thejillionaire
www.walshyfire.com
www.majorlazer.com

Jako support na obu imprezach wystąpi Auer.

Daty:

Katowice | MegaClub | 12.12.2013
Warszawa | Basen | 13.12.2013

BILETY są dostępne! Ceny:

* Katowice: 29 zł (I pula) / 35 zł (II pula) / 40 zł (w dniu imprezy);
punkty sprzedaży: sieć Empik, Media Markt, Saturn oraz ticketpro.pl
* Warszawa:  29 zł (do końca listopada) / 35 zł (od 1.12 do dnia koncertu);
miejsca sprzedaży: sieć Empik, Media Markt, Saturn oraz ticketpro.pl,
ebilet.pl, eventim.pl, ticketportal.pl, evenea.pl .

>>>UWAGA KONKURS<<<

W związki z nadchodzącymi wydarzeniami mamy dla Was do rozdanie pojedyńcze wejściówki do Katowic  i Warszawy. Wystarczy wysłać maila na konkurs@kluboterapia.pl z prawdiłową odpowiedzią na pytanie konkursowe: W którym roku ukazał się debiutancki album Major Lazar? W tyule maila należy wpisać miasto w którym chcesz wygrać bilet. Powodzenia!