Dobra! Wystartował 2014 rok, a to oznacza, że wszystko co stare przechodzi do historii i skupiamy się na planach i marzeniach! A klubowicz nie może znaleźć sobie większej podjarki, niż noworoczne poszukiwanie celów letnich muzycznych wojaży. Dlatego na naszym portalu postanowiliśmy przybliżyć wam kilka hipotetycznych imprez, na które warto zacząć odkładać szmal.

Chorwacja na pewno kojarzy wam się z miejscowością Pula – to tam odbywają się dwa grube festiwale jeden po drugim, czyli drumowy i basowy Outlook oraz zdecydowanie bardziej techniczny Dimensions. Te imprezy mocno promujemy, bo na obu redaktorzy Kluboterapii byli i uwierzcie: niebo na ziemi. Ale Chorwacja oferuje także inne drube balety, dzisiaj skupimy się dla Was na imprezie HideOut.

Hideout odbędzie się w 2014 roku rozpocznie się dokłądnie pod koniec czerwca i skończy 3 lipca – na Island Of Pag będzie można bawić się od… poniedziałku do czwartu. Jeżeli jednak wierzyć stronie internetowej to bilety na tegoroczny event są już… wyprzedane! Ale dla chcącego nic trudnego – szukajcie i pukajcie. To trochę bardziej komercyjna opcja niż Dimensions – na scenie wystąpi między innymi Discosure, Rudimental, Loco Dice, Solomun czy Sasha. Ale nie tylko, bo miejsce w line-upie znalazło się dla Ame, Andy C, Tale of Us, Bodikki czy Georgea Fitzgeralda. Sprawdźcie filmik z 2012ego!

Hideout Festival – przeczytaj więcej.