Jego Wysokość Kontrast (HIGH CONTRAST aka Lincoln Barrett) powraca do Polski! Legenda i ikona d’n’b wystąpi 1.02.2014 w Warszawie (klub Basen). Razem z nim na scenie pojawi się Dynamite MC.

HIGH CONTRAST to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci światowej sceny drum’n’bass. Choć wcześniej bardziej ciągnęło go do filmu, od ponad 10 lat zachwyca fanów i krytyków swoimi produkcjami muzycznymi. Gwiazda wytwórni Hospital Records, pod skrzydłami której w 2002 roku wydał swój debiutancki album „True Colours”. W późniejszych latach światło dzienne ujrzały jeszcze cztery albumy, z czego do współpracy przy najświeższym „The Agony & The Ecstasy” zaproszeni zostali Tiesto oraz Underworld.

W czasie wieloletniej kariery, Lincoln wydał świetne remiksy takich artystów jak Adele, Kanye West, Utah Saints czy Eric Prydz. Co więcej, w 2012 roku odegrał kluczową rolę przy wyborze i produkcji muzyki na paradę sportowców podczas ceremonii otwarcia Igrzysk Olimpijskich. Spokojny na codzień, za deckami High Contrast detonuje najlepsze, porywające sety, sam przecząc tytułowi jednego ze swoich albumów ‚Tough Guys Don’t Dance’ 😉

Więcej o nim na stronach:

www.facebook.com/highcontrastuk
www.hospitalrecords.com/artists/highcontrast

BILETY już dostępne w cenie 29 zł (I pula, do wyczerpania)!
Punkty sprzedaży: Salony EMPiK, MediaMarkt; sprzedaż internetowa: www.illegalbreaks.com , www.ticketpro.pl, www.biletin.pl

>>>KONKURS<<<

W związku z nadchodzącym wydarzeniem mamy dla Was do rozdania dwie wejściówki. Wystarczy wysłać maila na konkurs@kluboterapia.pl z prawdiłową odpowiedzią na pytanie konkursowe: Jak nazywa się numer Adele, który zremiksował High Contrast? Pamiętaj by podać swoje imię i nazwisko! Wyniki 31.01 o godzinie 122:22. Powodzenia!