Król powraca! High Contrast, jedna z najbardziej znanych i rozpoznawalnych postaci na scenie d’n’b, wystąpi 14.11. w Warszawie (Soho Factory)! High Contrast pojawi się także dzień później w Krakowie (15.11, klub Kwadrat). W obu miastach razem z nim na scenie pojawi się MC Wrec.

HIGH CONTRAST(aka Lincoln Barrett) od ponad 10 lat zachwyca fanów i krytyków swoimi produkcjami muzycznymi. Początkowo jego zainteresowania sięgały bardziej w stronę filmu, na szczęście dla wszystkich fanów połamanych beatów dołączył do słynnej wytwórni Hospital Records, pod skrzydłami której w 2002 roku wydał swój debiutancki album „True Colours”. Na krążkach wydanych od tamtej pory przez HC można także usłyszeć Tiesto czy Underworld.

W czasie wieloletniej kariery, Lincoln wydał świetne remiksy takich artystów jak Adele, Kanye West, Utah Saints czy Eric Prydz. W 2012 roku odegrał kluczową rolę przy wyborze i produkcji muzyki na paradę sportowców podczas ceremonii otwarcia Igrzysk Olimpijskich. Spokojny na co dzień, za deckami High Contrast detonuje najlepsze, porywające sety, sam przecząc tytułowi jednego ze swoich albumów ‚Tough Guys Don’t Dance’ 😉

Więcej o HC na stronach:

www.facebook.com/highcontrastuk
www.hospitalrecords.com/artists/highcontrast

BILETY na imprezę w Warszawie są dostępne!

Cena:

35 zł – I pula (wyprzedane)
39 zł – II pula (w sprzedaży)

Punkty sprzedaży: https://ekobilet.pl/illegalbreaks ,
Salony Empik, Media Markt i inne punkty Ticketpro;
www.illegalbreaks.pl , www.ticketpro.pl, www.biletomat.pl , www.biletin.pl

Jako support w Soho Factory zagrają: Ros, Handra, Mia Twin.

Więcej na:
www.illegalbreaks.com
www.facebook.com/illegalbreaks
www.klubkwadrat.pl

His Highness Contrast (HIGH CONTRAST aka Lincoln Barrett) returns to Poland! The legend and an icon of d’n’b will occur in Warsaw @ 02.01.2014 (club BASEN). With him on the stage will perform Dynamite MC.

Jego Wysokość Kontrast (HIGH CONTRAST aka Lincoln Barrett) powraca do Polski! Legenda i ikona d’n’b wystąpi 1.02.2014 w Warszawie (klub Basen). Razem z nim na scenie pojawi się Dynamite MC.