Hospital Records nareszcie powraca do Gdańska! Gwiazdy światowej sceny DnB pojawią się 18 kwietnia w klubie B90. Tego dnia w industrialnym otoczeniu terenów gdańskiej stoczni wystąpią:

NETSKY
LONDON ELEKTRICITY
MC WREC
MC SCRIPT
Greenhouse Effect 
Cannabeatz + Mc RDW

Studio stage:

Dia
Wz
Natt
Rzepa

***
BILETY są dostępne! Cena:
59 PLN (I pula) – wyprzedane
69 PLN (II pula) – wyprzedane
75 PLN (III pula) – w sprzedaży

Ilość biletów w każdej puli jest ograniczona.

Punkty sprzedaży:
http://bit.ly/1Lk3ncG ,
Salony Empik, Media Markt i inne punkty Ticketpro w całej Polsce oraz
www.illegalbreaks.pl , www.ticketpro.pl, www.biletomat.pl , www.biletin.pl , www.tickets.sounddrive.pl

***

NETSKY
W Hospital Rec wojuje już od 2009 roku, a debiutancki album w 2010 utwierdził jego miejsce w najsłynniejszej wytwórni DnB. Twórca takich niezapomnianych numerów jak „Memory Lane” i „Come Alive”, czy remiksów „Everyday” Rusko i „Nobody’s Perfect” Jessie J. Najlepiej o nim świadczą nie liczne nagrody i nominacje do kolejnych statuetek, ale jego występy – przekonacie się w Gdańsku 😉

LONDON ELEKTRICITY
Współzałożyciel Hospital Records. Od lat wierny płytom winylowym, mistrz muzycznego show i hipnotyzer tłumów 😉 Jako producent zaczynał już w poprzednim stuleciu, na koncie ma kilka krążków, w tym wydawnictwa DVD, single i remiksy. Kto nie zna „Yikes” lub „Just One Second”?

MC WREC
Weteran wśród najlepszych MCs (od 19 lat na scenie!), ma na koncie występy na największych festiwalach i imprezach na niemal całym świecie, w tym Glastonbury, Exit, Global Gathering, Pacha Ibiza, Reading Festival, a nawet Festiwal Filmowy w Cannes.

Więcej informacji o artystach:
https://www.hospitalrecords.com/

***

Sponsorem wydarzenia jest marka House.

>>>Wyniki konkursu<<<

Na naszym profilu – za najbardziej kreatywny uznaliśmy wpis Martyny Szumiło! Po ciężkim tygodniu pracy faktycznie musisz tam być. Mamy nadzieję, że albo Marcin albo Rafał pojawią tam się z Tobą!

W nasze gusta i guściki trafił także filmik wstawiony przez Jarosława Bułata – wyślemy zwiadowców, którzy sprawdzą, czy będziesz wywijał tak jak obiecałeś! W przeciwnym wypadku chłosta.

Bawcie się dobrze!

Drodzy pacjenci 🙂 po Hospitalizacji w Warszawie i Gdańsku czas uleczyć południe Polski! Kolejna edycja legendarnego HOSPITALITY odbędzie się 9 listopada w Krakowie, w klubie Forty Kleparz.