Czwarta odsłona ifestival w nowym wydaniu! Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się w dwóch miastach: 12.08. w Warszawie (Soho Factory) oraz 16.08. tradycyjnie w Gdańsku (klub B90).

 

Pierwszym potwierdzonym artystą i headlinerem warszawskiej odsłony ifestival jest futurystyczna rap-rave’owa kapela performerów z Kapsztadu – DIE ANTWOORD!

Wkrótce poznamy kolejnych wykonawców. A także pierwsze gwiazdy classic ifestival Gdańsk. Sprzedaż BILETÓW na ifestival w Warszawie rusza we wtorek, 25. marca, o godzinie 12:00. 

cena biletów:

96 zł (I pula) wyprzedane

110 zł (II pula) w sprzedaży 

Ilość biletów jest ograniczona!

Punkty sprzedaży: salony EMPiK, Saturn, MediaMarkt i inne punkty Ticketpro w całej Polsce

Sprzedaż internetowa: www.illegalbreaks.com, www.ticketpro.pl, 

www.biletin.pl, www.biletomat.pl .

DIE ANTWOORD 

Według intro jednego z klipów historia Afryki Południowej to Nelson Mandela, Dystrykt 9 i Die Antwoord. Za całym zamieszaniem stoją: atakujący dzikim rapem Ninja, nieziemska Yo-Landi i rzucający urok na beat’y DJ Hi-Tek. Dzięki mieszance kultury Zef z rapem i muzyką rave, a także niesamowitym klipom, szalonym wystepom live i niepowtarzalnemu stylowi, którego nikomu nie udało się skopiować, założona w 2008 roku grupa zyskała ogromną popularność i rozpoznawalność. 

Die Antwoord w sieci:

www.dieantwoord.com

www.youtube.com/user/ZEFRECORDZ

 

i festival wspiera marka House


Organizator:

www.illegalbreaks.com

www.facebook.com/illegalbreaks

III edycja ifestival po raz kolejny zagościła w klimatycznych murach Stoczni  Gdańskiej. Założeniem tego cyklu jest stworzenie najciekawszego i najmocniejszego klubowego wydarzenia z muzyką  drum and bass i  dubstep w Polsce.