Zawsze kierowany przez pragnienie odkrywania nowych perspektyw i pomysłów, Jona utorował sobie drogę na scenie muzyki elektronicznej przez konsekwentne wprowadzanie ciekawych i innowacyjnych pomysłów do swojej twórczości. Wypracował własne, niepowtarzalne brzmienie , czerpiąc inspirację z szerokiej gamy gatunków muzycznych.

Początkowo gitarzysta, w latach młodzieńczych, w dużej mierze zainspirowany bluesem i jazzem ,z uporem studiował zawiłe zakamarki teorii muzyki i pracy w studiu nagraniowym. Później jego uwagę przyciągnęła muzyka house i techno , i całkowicie zanurzył się w świecie tych nowych ekscytującej dla niego muzyki. Niedługo później ukończył inżynierię dźwięku a jego wciąż rosnąca pasja pokierowała go w kierunku pisania i nagrywania pierwszych numerów, które jak się później okazało stały się również jego pierwszymi oficjalnymi wydawnictwami. 

Kiedy w 2005 roku został odkryty przez wytwórnię Get Physical, Jona zaczął zdobywać szerokie uznanie a jego kariera dj’ska momentalnie nabrała tempa. Zapraszany to grania w klubach i festiwalach na całym świecie, od klubu Zouk w Singapurze po Watergate w Berlinie w swoich setach łamał wszystkie przyjęte kanony, wciąż wykorzystując świeże innowacyjne pomysły a wszystko to w jednym celu – by na parkiecie zawrzało.

Wśród jego szczególnie dobrze odebranych przez krytyków wydawnictw znalazło się m.in. , ” Take Five „, reinterpretacja klasycznego kawałka jazzowego Dave’a Brubecka gdzie po raz kolejny udowodnił swoją zdolność do mieszania gatunków , czy utwór „Altipano” ze swoimi niepowtarzalnymi rozbudowanymi melodiami, wydany w wytwórni z Detroit – E Planet , który był kamieniem milowych w jego karierze i do dziś pozostaje jednym z jego najbardziej udanych projektów .

Main:

(house, techno, deep house)

JONA (Get Physical, Planet E – Berlin)
KUBA OTŁOWSKI & BARTEK SMURLIK (Soul_Mates – Wawa)
PARYSS (Sfinks700)
SONARSSON
FRESH

Fontanna:

(drum and bass, dubstep, break’s)

KOBINGE
TILO
MAD
W&Z

Start: 22:00
Wstęp:

do godz 24 – 10zł z kartą Bułki/ Karta Klubu/ulotka; 15zl Normalny

po godz 24 – 15zł z kartą Bułki/karta klubu/ulotka; 20zl normalny