Tak się jakoś składa, że lubimy wracać do tego co dobre! Co prawda tylko najstarsi górale pamiętają już chyba tylko audycję Kluboterapia w wydaniu live, ale w nas te wspomnienia są wiecznie żywe.To był październik 2011 roku kiedy nasza audycja gościła set od Nature Of Music. Pamiętacie?

 

Dwóch panów, którzy wiecznie ubrani są w takie same koszulki… No i do tego produkcje wEquaria, tracki pod szydlem Aenaria Tribal, Drops czy Night Drive Music i sety obokPanPota, Roberta Babicza i Anji Schneider…

Zapraszamy do wysłuchania kolejnej odsłony Klubomixu!

Mazi i Kian to przesympatyczny duet, który ukrywa się pod nazwą Nature of Music. Grają Dj sety oraz Live’y ostatnio pod szyldem Equaria, czyli ich własnego labelu. Obydwoje urodzili się w kraju słynącym z tajemniczości i duchowych skarbów i przede wszystkim w najstarszej cywilizacji na świecie. Świadomość skąd pochodzą ma ogromny wpływ na ich muzyczną karierę.

Relacje Kian’a i Mazi sami opisują jako statek z dwiema łodziami, które mimo że są różne razem przepływają przez bezgraniczne wody dźwięku. Oni są prawdziwym przykładem synchronizacji. Może wydać się to śmieszne, ale nie tylko w muzyce tworzą zgrany duet. Łatwo można poznać po tych samych kolorach T-shirtów. Bowiem panowie mogą być na różnych kontynentach, w różnych zmianach czasowych, a wychodzą ze swoich domów w tych samych barwach T-shirtów.

Ta niesamowicie zgrana elektroniczna para jest na underground’owej scenie od bardzo dawna. Ich zobowiązanie i poświęcenie dla muzyki pozwoliły im występować obok sławnych międzynarodowych artystów i producentów z całego świata jak np. Rodriguez Jr., Robert Babicz, Kevin Saunderson, Paul Kalkbrenner, Tigerskin, Anja Scneider, Pan Pot, Eddie Richards, Paul Ritch, Nima Gorji, Dirt Crew i wiele innych.

Wydali swoją właśną muzykę pod szyldem Night Drive Music, Welt Recordings, Drops, Aenaria Tribal, oraz 3rd wave. A ich sety? Jednym słowem są doskonałe, nastrojowe i bardzo, bardzo deep’owe!