Obudź w sobie zwierzaka, imprezowego drapieżnika i zapoluj na najlepszą imprezę. Dziki opis prawda ?  No cóż takie z nas zwierzaki imprezowe rrraaarrr, że zamiast spędzać czas na pisaniu opisów to właśnie w tej chwili imprezujemy. Ale w gwoli formalności coś trzeba jednak napisać.

Przyjedzie, zagra i pokaże pazur Karina, rezydentka i promotorka THE ZOO PROJECT IBIZA, obecnie największego open air na sródziemnomorskiej wyspie Ibiza, odbywający się w każdą sobotę lata na terenie starego, opuszczonego zoo, w pobliżu miasta San Antonio. Dołączy do niej dobrze wam już znana wrocławianka EJMI, Za konsoletą same kobiety, w końcu Dzień Kobiet zobowiązuje!

Gdy jednak znajdujemy chwilę wytchnienia i nie imprezujemy lubimy “prawdziwe” zwierzaki. Zapraszamy do wrocławskiego ZOO oraz do wpierania akcji “Z kultura do zwierząt”

Kiedy: 

SOBOTA 08.03.2014, 21:00h

Kto:

KARINA || ZOO PROJECT IBIZA

https://soundcloud.com/karinamusic

https://www.facebook.com/karinamusicpage

Karina aka Lady Ka –DJ’ka, promotorka I początkująca producentka. Już jako mała dziewczynka “miała ucho”, a rodzice – muzycy zawsze nakłaniali ją do rozwijania swoich muzycznych zainteresowań.

Inicjujący krok w stronę świata muzyki elektronicznej nastąpił w 1999 roku kiedy to po raz pierwszy pojechała na Ibize ….dwa technicsy i pioneer 300…W Polsce legendarne stały się jej 8-godzinne czwartkowe sety w Post Dali na Wrocławskiej. Potem była intensywna współpraca z kolektywem DED: Zentrum, Taras, Sonobar w Bydgoszczy, imprezy Miller Fresh w poznańskim Eskulapie…..Wkrótce jeździła już sama: Rewers, Radiobar, Harlem, Abstrakcja, Piekarnia, Luzztro, Straszny Dwór…

Przełomowe pod względem muzycznych inspiracji było lato 2004 – wyjechała na sezon na Ibizę, gdzie pracowała jako public relations dla klubu Amnesia, grywała regularnie w Manoi, Geminis oraz gościnnie w klubach rozsianych na wyspie oraz na licznych prywatnych afterhours. W 2005 stałą się już rezydentką The Zoo Project Ibiza.

EJMI 

https://soundcloud.com/karinamusic

https://soundcloud.com/miod

Gdzie:

BAU BAR, ul.Ruska 3/4, 50 – 079 Wrocław , www.baubar.pl

Bilety:

0pln B4 23:00h / 5pln FB + ZWIERZAKI / 10pln NORMAL 

W związku z nadchodzącym wydarzeniem mamy dla Was do rozdania dwie podwójne wejściówki. Wystarczy wysłać maila na konkurs@kluboterapia.pl z prawdiłową odpowiedzią na pytanie konkursowe: Za którą część Klubomixu była odpowiedzialna Ejmi? Pamiętaj by podać swoje imię i nazwisko! Wyniki 08.03.2014 o godzinie 12:22. Powodzenia!

Wyniki konkursu:

Wejściówki otrzymują: Julia Kołaczyk oraz Łukasz Idźczak. Gratulujemy!