Szykuje się prawdziwe święto DnB – London Elektricity powraca do Polski! Legenda wytwórni Hospital wystąpi 14.02. w Sopocie (Sfinks700) oraz 15.02 w Warszawie (klub Basen). Razem z nim na scenie pojawi się MC Wrec. Dodatkowo, na obu imprezach wystąpi Etherwood!

Tony Colman, współtwórca słynnej wytwórni Hospital Records, prowadzący popularnego Hospital podcast, producent, miłośńik winylowych krążków. W latach ’90 zakochał się w połamanych beat’ach i miał ogromny wpływ na drum’n’bass jaki znamy dzisiaj. Jego dyskografia to imponujący zbiór singli, EPek i remiksów. Debiutancki album „Pull The Plug” wydanł oczywiście pod szyldem Hospital w 1999, podobnie jak „Billion Dollar Gravy” w 2003 i „Power Ballads” z 2005 roku. Przy współpracy z Liane Caroll, MC Wrec i Landslide London wydał „Live Gravy” i „Live At The Scala”. Kolejne, najświeższe albumy Tony’ego to „ Syncopated City” (2008) oraz „Yikes!” z 2011 roku. London Elektricity to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i znaczących postaci w świecie DnB, zarówno jako producent, szef najsłynniejszej wytwórni z tego gatunku oraz DJ – o czym przekonamy się już wkrótce! 😉

Więcej o LE:

www.londonelektricity.com
www.hospitalrecords.com

ETHERWOOD 

Świeża zdobycz Med School, eksperymentalnej wytwórni powstałej jako dziecko Hospital Records. Etherwood jest obecnie jednym z najbardziej obiecujących młodych talentów. W późnych latach ’90 zainspirował się takimi artystami jak Aphrodite, Photek, Logistics, Roni Size i DJ Hype, chociaż – w co ciężko uwierzyć – jako producent d’n’b odnalazł się dopiero dwa lata temu. Przyglądając się karierze Etherwood’a, a przede wszystkim jego produkcjom  możemy się spodziewać, że jeszcze nie raz o nim usłyszymy.

Więcej na stronach:

www.facebook.com/etherwood
www.medschoolmusic.com

>>>KONKURS<<<

W związku z nadchodzącym wydarzeniem mamy dla Was do rozdania dwie wejściówki do Sopotu oraz w Warszawie. Wystarczy wysłać maila na konkurs@kluboterapia.pl z prawdiłową odpowiedzią na pytanie konkursowe: Jak naprawdę nazywa się London Elektricity? Pamiętaj by podać swoje imię i nazwisko oraz miasto w którym chcesz wygrać bilet.! Wyniki 13.01 o godzinie 12:22. Powodzenia!