Wszystko wskazuje na to, że nadchodzący rok dla Marca Houle’a będzie bardzo pracowity i bardzo owocny dla miłośników twórczości artysty. Wszystkich fanów na pewno ucieszy fakt, że już w 2015 światło dzienne ujrzy szósty w dorobku album oraz reedycja „RESTORED”.

Po dziesięciu latach od wydania wspomnianego krążka, do sklepów trafi zremiksowana wersja albumu. Wśród gości odpowiedzialnych za nowe brzmienia znajdziemy takich producentów jak Joris Voorn, Popof, Danny Daze, Julian Jeweil czy Harvard Bass.

O nadchodzącym wydawnictwie Marc mówi: ”Restore” był dla mnie początkiem. Stworzyłem go pod wpływem dźwięków Detroit i niekończących się tam imprez, które maiły miejsce w latach 90. To był mój pierwszy album, który miał doskonałą równowagę 10 lat później, jestem podekscytowany przedstawiając odnowiony materiał przez współczesnych artystów”.

Nie lada gratką jest konkurs w którym nagrodą będzie zamieszczenie swojego remiksu na albumie. Aby wejść na stronę konkursu odsyłamy TUTAJ. „Restored” zostanie wydany także na winylu w marcu 2015.

Gwiazda, która zyskała rozgłos dzięki współpracy z Minusem, szykuje się do wydania swojego szóstego albumu. Mark Houle 4 lipca zaprezentuje światu „Cola Party”. Płyta ukaże się jednak wydawnictwem „Items & Things” stworzonym przez Magdę i Troya Pierca.