Do wakacji jeszcze trochę czasu zostało, ale na pewno wielu z Was już dziś planuje muzyczne wypady. Patrząc na festiwalową mapę można dostać zawrotu głowy od wszystkich letnich wydarzeń, które będą odbywać się w różnych zakątkach świata.

I tak na pewno warto zatrzymać się przy Barcelonie, gdzie odbywa się jeden z ciekawszych festiwali – Sonar. Dla większości jest to pozycja obowiązkowa, a dla niektórych tylko pretekst by pojawić się podczas odbywania się tego niezywklego wydarzenia w Barcelonie. Dlaczego?

Otoż w tym samym czasie odbywa się Off Sonar, czyli imprezy poboczne organizowane przez artystów czy labele. I tak za kilka euro bądź całkowicie za darmo można w ciągu kilku dni w różnych zakątkach Barcelony posłuchać plejady znakomitych DJ-ów. 

Już dziś wyszperaliśmy kolejne wydarzenie na które trzeba zwrócić uwagę. Tym razem polecamy Was Diynamic Showcase Zapowiada się bardzo ciekawie… Solomun, H.O.S.H, U**R, David August, Adriatique, Stimming, Kollektiv Turmstrasse, Karmon, NTFO, DJ Phono, Thyladomid, Ost & Kjex, Magdalena.

Więcej o wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/219523334913879/