Idzie wiosna, a jak wiecie ruszyliśmy już z letnim cyklem „Przegląd Festiwali”. W telewizorniach zmieniają się ramówki, stąd też pomysł, aby do naszego wakacyjnego przewodnika dorzucić jeszcze krótki przewodnik po tym, co piszczy na Facebooku. Nasi redakcyjni koledzy naklikali się swego czasu „Lubię to” gdzie popadnie i teraz pięć razy dziennie wyskakują im na wallach informacje od klubów, djów i producentów…

Dlaczego by więc tego nie wykorzystać? Oto najciekawsze posty ubiegłego tygodnia wedlug naszego redaktora:


1.
Wytwórnia Get Physical pochwaliła się wydaniem remiksu do Hot Sinde 82 i numeru „Like You”. Całkiem dobrą robotę odwalił Audiojack. 

>>>POSŁUCHAJ TUTAJ<<<

2. Joris Voorn też się pochwalił (czemu nie), że niedługo gra w Miami między innymi obok Maya Janes Cole, a przy okazji stworzył sobie remiks do numeru „Reaching” od Steve’a Maca. 

>>>POSŁUCHAJ TUTAJ<<<

3. Loco Dice natomaist zdecydowanie jara już się Time Warp w Mannheim. No właśnie – oficjalny profil TW też nie próżnuje, rozpoczyna wielkie odliczanie to imprezy, która odbędzie się na początku kwietnia – tam też można znaleźć konkursy i wygrać różne takie bilety, koszulki… pewnie też zapalniczki (przywieźliśmy takie z Mediolanu). A powracając jeszcze do Loco to jego Desolat wypuścił Sampler wszystkich artystów, ale bardziej ciekawe jest to, jak bardzo pozazdrościł aktorom samojebki z Oskarów. Kilka dni temu na jego profilu pojawiło się „selfie” z… Felixem Da Housecatem. Nieźle.  

4. Festiwal Dimensions powspominał w ubiegłym tygodniu sobie ubiegły rok i set nagrany w Chorwacji na potrzeby kanału Boiler Room (patrz załącznik). Move D plumkał sobie gdzieś za fortem, ale ekipy Kluboterapii tam nie było, bo była zmęczona. (Wstyd. Do końca życia tego nie przeżyję).

 5. Za to popularności kanałowi Boiler Room zazdrości Watergate, które nie dość że ruszyło razem z Beatportem z bezpośrednimi relacjami z klubów, to też stworzyło sobie kanał na słynnym Ba-at.tv. Jak chcecie zobaczyć jak plumka Marco Resmann czy Tiefscharz to życzymy miłego.

>>>ZOBACZ TUTAJ<<<

To tyle ciekawostek z tego tygodnia – trzymamy rękę na pulsie. Nie musicie przeglądać tego klubowego spamu na Facebooku – wybierzemy dla Was perełki. A jak.