Przypomnijmy: idzie wiosna, stąd też pomysł, aby regularnie wrzucać wam krótki przewodnik po tym, co piszczy na Facebooku. Nasi redakcyjni koledzy naklikali się swego czasu „Lubię to” gdzie popadnie i teraz pięć razy dziennie wyskakują im na wallach informacje od klubów, djów i producentów…

1. Get Physical Music pochwaliło się za to nowymi produkcjami nieznanego jeszcze aż tak bardzo Matteo Luisa – dlatego wytwórnia zaprasza nas do obczajenia  jego hitowego „Can’t Give Back” z takim powiedzmy teledyskiem. Jest dużo dziewczyn, piwo i Macbook – dobra, szczerze to trochę dziwne to wideo. Ale chyba kumamy emoprzesłanie.

>>>Posłuchaj<<<

2. Jeden z naszych fejsbukowych ulubieńców czyli Loco Dice chyba spotkał na którejś z imprez swoją starą dziewczynę, bo wrzucił na walla pięćdziesięciosekundowy fragment swojego słynnego Definition z 2009 roku. Ok, ok, kumamy, że promuje pięciolecie swojego Desolat.

3. Sampler do nowej EPki zamieścił też Cocoon – mocno, mocno, mocniej, techno. Dla naprawdę oddanych miłośników.

>>>Posłuchaj<<<

4. Dla miłośników dłuższych form mamy także oczywiście seta promującego niemiecki Time Warp, który odbędzie się już po raz dwudziesty… Ktoś się wybiera? Może zachęci Was Steffan Baumann i jego Promo Mix. 

>>>Posłuchaj<<<

5.Tymczasem na swoim profilu Oxia pochwalił się remiksem utworu Quilla, który stworzył razem z Agorią. Pachniało to naprawdę zacnie, ale jakoś tan ten tytuł i irytujące „Beans, beans, beans, beans, beans” w zasadzie wzbudza trochę zażenowanie. 

>>>Posłuchaj<<<

6. I jeszcze jedna mocna i długa propozycja na przykład na rozkręcenie ciekawej domówki – mamy dla Was podcast od Cadenzy. Dwie godziny takiego „cadenzowego” grania. Nas jara!

7. Prawie na koniec zaprezentujemy Wm film wrzucony przez Richie Hawtina – Rychowi też zebrało się na wspomnienia i zamieścił link do krótkiej relacji z opisywanego przez nas pustynnego, hiszpańskiego eventu: Monegros.

>>>Posłuchaj<<<

8. A na koniec perełka z fejsbuczka Moniki Kruse, której tak sposobał się irlandzki dzień świętego Patryka, że ustawiło sobie zdjęcie profilowe w zielonej czapie i z… rudą brodą. Plus do tego podpis: „w końcu jestem irlandzką hipsterką”. Sexy.