Powracamy z naszym plotkarskim projektem, w krzywym zwierciadle spoglądającym na kulturę klubową. Ale w końcu to sami dje i wytwórnie wrzucają do sieci różne rzeczy, zasypując nam tablice… Te mniej poważne i ciekawe wyszperaliśmy dla was już po raz trzeci.

1. Eats Everything jak zwykle nas nie rozczarowuje, wstawiając coraz to ciekawsze zdjęcia. Tylko w poprzednich kilku tygodniach na Facebooku umieścił conajmniej pięć przeróbek swoich zdjęć, gdzie nabija się ze swojej rzekomej wagi. Podziwiamy dystans (chyba bardziej do ksywki?), ale to się robi nudne.

2. Tymczasem Loco Dice jak zwykle swoje – znany jest z tego, że niczym Pezet w Polsce lubi popromować oryginalne buciki – dlatego też wrzucił kolejną sesję fotograficzną w Najaczach. Ciekawe czy ma kontrakt?

3. Paul Kalkbrenner natomiast bez pierdół i glupot opublikował kilka dni temu link do swojego numeru „Das Gezabel” zremiksowanego przez Pan Potów. Niewiele ma wspólnego z oryginałem i tak trochę… maszeruje. Oceńcie TUTAJ.

4. Liczyć można za to na Monikę Kruse. Od czasu do czasu lubi wstawić na Facebooka coś wystrzałowego. Tym razem przypomina nam, że maj to miesiąc miłości i udostępnia filmik na którym delfin całuje się z kotem. Ostro.

5. A do posłuchania na ten tydzień kolejny podcast od Cadenzy. Już 114ty! Jak my lubimy te dźwięki i numery… Ominęliśmy coś ciekawego? Podsyłajcie na l.stodulski@kluboterapia.pl