Ostatnio zaprosiliśmy Was na event, na który… nie ma już w sprzedaży biletów. Tym razem poprawiamy się i przesadzamy, ale w drugą stronę – chcemy zaprezentować wam festiwal, który… nie wiadomo czy się odbędzie.

Kluboterapia ciągnie cykl o wakacyjnych planach i przedstawia Wam najgorętsze imprezy i festivale jak to mówią „ever”. Ostatnio pisaliśmy o imprezie HideOut, a dzisiaj nasze oczy skupiają się na Monegros – imprezie nie tak znanej, a jednak wyglądającej interesująco…

Głównie z tego względu, że ten festiwal odbywa się – na hiszpańskiej pustyni! A tak konkretnie to właśnie na pustyni Monegros w prowincji Huesca, która jest pi razy drzwi w połowie drogi zarówno od Madrytu, jak i od Barcelony. 

Przygotowaliśmy dla Was mały film poglądowy, bo jak wiadomo, bez wizualizacji nie ma zabawy, ale na koniec poinformujemy Was tylko, żebyście za bardzo się napalali, bo oficjalna strona ciągle milczy o dacie kolejnej edycji (pewnie chodzi o mieszkańców pustyni i zakłócanie im spokoju). Tak czy siak dokładnie w 2014 powinna odbyć się dwudziesta edycja, na którą organizatorzy zapraszają za pomocą ich weba, ale brak konkretnego terminu jest dość tajemniczy. 

Mimo to – spokojnie, czuwamy, jak coś się zmieni, poinformujemy, a Wy wiedzcie o tym, że taki festiwal się odbywa! 

Więcej info ofestiwalu TUTAJ.