Twórcy festiwalu Audioriver, klub 1500m2 oraz marka AXE zapraszają na wspólne wydarzenie, którego gwiazdami będą Ben Klock i Scuba.

Pierwszy z nich jest rezydentem legendarnego klubu Berghain i flagowym okrętem wytwórni Ostgut Ton. To bezdyskusyjnie jeden z najważniejszych artystow na dzisiejszej scenie techno. Bez drugiego, z kolei, trudno sobie wyobrazić brzmienie dzisiejszej elektroniki. Scuba jest kojarzony zarówno dubstepem, techno, jak i housem i to samo można powiedzieć o jego słynnej wytwórni Hotflush, w której katalogu znajdziemy takich artystów, jak Benga, Mount Kimbie, Joy Orbison czy George Fitzgerald.

Twórcami wydarzenia są wspomniani już organizatorzy Audioriver – agencja Spółka Akcyjna – oraz stołeczny klub 1500m2 do wynajęcia. SA ma już na koncie dwie bardzo udane imprezy w Soho Factory: przed dwoma laty sprowadzili do tego miejsca Jamesa Holdena, Luke’a Abbotta i Nu:Tone’a, a rok później Mathew Jonsona i Troya Pierce’a.

Nadchodzące wydarzenie nie jest też pierwszą imprezą, jaką ta agencja organizuje wraz z 1500m2 do wynajęcia – w styczniu tego roku wspólnymi siłami sprowadzili Maceo Plexa, którego występ przyciągnął blisko 1000 osób. Tym razem można spodziewać się jeszcze wyższej frekwencji.

Nazwa imprezy: Ben Klock x Scuba

Data: 29 listopada 2013

Miejce: Soho Factory (hala 15), ul. Mińska 25, Warszawa

Start: 22:00

Klimat: techno, house, tech house

Bilety: 33 zł (przedsprzedaż: salony Empik, www.ebilet.pl), 40 zł (w dniu imprezy)

WYSTĄPIĄ

Ben Klock (Ostgut Ton, Berghain / Niemcy)

Scuba (Hotflush / Wielka Brytania)

Support: info wkrótce