Illegalbreaks zaprasza wszystkich drum’n’bassowych maniaków na kolejną imprezę w sopockim Sfinks700! Już 21 marca zagra dla Was pierwszorzędna gwiazda gatunku – duet SIGMA!

Sigma, czyli Cameron Edwards i Joe Lenzie. Ich produkcje wychodziły spod  skrzydeł wytwórni takich jak Hospital, Viper i Bingo, później także spod własnego Life Recordings. Współpracowali z DJ Freshem, remiksowali numery takich gwiazd jak Ellie Goulding, Eric Prydz, Groove Armada, Skepta, wyprodukowali też świetne remiksy dla takich artystów jak Kanye West  i Rusko. Z ostatnim z wymienionych, czyli jedną z największych legend d’n’b, wyruszyli w trasę po Stanach i Kanadzie. Zdobywcy nagrody na DnB Arena Awards (‚Best Breakthrough Dj’) są też stale doceniani i wspierani przez popularny kanał UKF i stację BBC1.

>>>UWAGA KONKURS<<<

W związku z nadchodzącym wydarzeniem mamy dla Was do rozdania trzy wejściówki. Wystarczy wysłać maila na konkurs@kluboterapia.pl z prawdiłową odpowiedzią na pytanie konkursowe: Jak nazywał się numer Kanye Westa zremiksowany przez chłopaków z Sigma? Pamiętaj by podać swoje imię i nazwisko! Wyniki 20.03.2014 o godzinie 21:22. Powodzenia!