FUN FACTORY to inicjatywa, której pomysł narodził się ze współpracy kolektywu Surówka oraz dj i producenta – Larixa. Nasza wizja muzyki to przede wszystkim mroczne, głębokie, surowe i przestrzenne dźwięki, które odnajdujemy w techno oraz zapomnianym obecnie progressive. Głowy pełne

muzycznych przekazów owiane są nutką tajemniczości i zaskoczenia, co przejawia się w częstym eksperymentowaniu z dźwiękami. Tym, co nas spaja do wspólnego działania są pasja i radość, którą czerpiemy z grania oraz dzielenia się własnym poglądem na muzyczną przestrzeń.

Imprezy Fun Factory to miejsce dla ludzi, dla których muzyka to coś więcej, dla tych, którzy chcą ją poczuć nie tylko w nogach, ale także w umysłach aby w pełni cieszyć się z muzycznych doznań. Główny set imprezy zaprezentuje jeden z naszych pomysłodawców całego przedsięwzięcia, oraz właściciel dwóch wytwórni Stereophonic Recordings i Brainwash – LARIX.

Jego ostatnie występy w berlińskim klubie Tresor oraz na festiwalu Audio City u boku samego Xhina tylko potwierdzają jego czołową pozycje na polskiej scenie klubowej.

LINE UP:

Larix (Stereophonic / Brainwash)

www.soundcloud.com/larix

www.facebook.com/rafaelmuttke/

 

PshmS (Surówka / 2nd Roundabout)

www.soundcloud.com/pshms

 

Ian Certain (Surówka)

www.facebook.com/suroowka

 

Electronic Shelter (Surówka)

www.soundcloud.com/electronicshelter

www.facebook.com/electronicshelter

 

D&W (Surówka)

www.facebook.com/suroowka

 

BILETY

  • do godz. 23:00 – free
  • po godz. 23:00 – 10 zł

MUZYKA / MUSIC: Techno \ Industrial \ Dub \ Electronic

 

Jeśli masz jakieś pytania, chętnie pomożemy 

www.facebook.com/suroowka

kontakt@surowka.net

 

START: 22:00

MIEJSCE: Buffet

ADRES: Gdańsk, ul. Doki 1

DATA: 21.12.2013