HO HO HO! Święta tuż tuż… Bułka szykuje z tej okazji rodzinny wypiek i jak zwykle zapewni Wam moc muzycznych prezentów oraz niepowtarzalny klimat. Będzie to dobra okazja do nabrania kondycji po świątecznym obżarstwie i rodzinnym kolędowaniu. Świąteczna Bułka to także niepowtarzalna okazja by spotkać tych, którzy w Trójmieście bywają rzadko i wspólnie uczcić ten dzień tańcem, śpiewem i czerwonymi nosami 🙂

Bułka Paryss’ka – cykliczna impreza której pomysłodawcą jest promotor/dj Łukasz PARYSS Perkowski (http://www.myspace.com/djparyss) zapoczątkowała swój bieg w sopockim Sfinksie w 2005 roku. Odbywała się w tym miejscu nieprzerwanie do sierpnia 2009 roku będąc bez wątpienia w tym okresie jego fundamentem i wizytówką. Wydarzenie to w nadmienionym ‚sfinksowym’ okresie miało miejsce w każdy czwartek przyciągając setki spragnionych zabawy dusz. W przyjacielskiej, bezpiecznej wręcz rodzinnej atmosferze bawili się i dyskutowali lokalni oraz przyjezdni klubowicze, studenci i artyści.

Ta kultowa w tej chwili marka wyznaczyła nową jakość w prezentacji i przekazie niezależnej muzyki elektronicznej. W sierpniu 2009 roku Bułka Paryss’ka rozstała się ze Sfinksem. Kolejne bułkowe wypieki serwowane były w sopockiej Versalce, Papryce i RaceLineCafe, w gdańskim Apartamencie, poznańskim SQ oraz łódzkim Oiomie. Po dwuletniej muzycznej tułaczce Bułka wróciła do miejsca w którym się narodziła. 15 października 2011 roku w Sfinksie700 odbyły się jej huczne 6 urodziny.

Do tej pory na po nad 200 imprezach wystąpiło około 400 czołowych polskich i kilkunastu zagranicznych artystów prezentujących całą paletę barw niekomercyjnej muzyki klubowej od electroniki, minimalu, elektro, tech-house’u po przez house, progressive, tribal, breakbeat, d’n’b kończąc na tak niszowych obecnie gatunkach jak idm hh, rave, hc, breakcore, new jazz, grime, dub step, chill out, ambient. Oprócz imprez stricte tanecznych na BUŁCE PARYSS’KIEJ odbywają się koncerty i występy live oraz wernisaże. Cokolwiek robicie, miejcie oczy i umysły szeroko otwarte na przyjęcie muzycznych propozycji fenomenu którym bez wątpienia w historii polskiej muzyki klubowej stała się Bułka Paryss’ka.

Start: 22:00

Wstęp:

do godz.: 24:00 karty Bułki Parysskie & karty klubu – FREE, pozostali – 10zł
po godz.: 24:00 karty Bułki Parysskie & karty klubu – 10zł, pozostali – 15zł

http://www.facebook.com/bulkaparyska