Czas najwyższy na drugą edycję festiwalu MADNESS CARNIVAL. 7 Lutego zapraszamy ponownie do klubu muzycznego Lordis w Łodzi (ul. Piotrkowska 102). Tym razem chcielibyśmy zaprosić Was na absolutnie największe pod łódzkim niebem święto miksowania muzyki drum and bass. Na scenie wystąpią najlepsi w swoim fachu DJ Friction oraz Crissy Criss.

Będzie to zatem nieformalne BBC 1XTRA SHOW, ponieważ obaj Panowie prowadzą na antenie BBC 1XTRA dwie najpopularniejsze audycje z muzyką drum and bass.

Obaj perfekcyjni technicznie, z każdym kolejnym setem stawiają poprzeczkę co raz wyżej. Friction – sternik wytwórni SHOGUN AUDIO oraz niezwykle pracowity i utalentowany producent. Crissy Criss – syn legendarnego Kenny Kena, muzykę miksuje od 5 roku życia, swoją pierwszą imprezę zagrał mając 11 lat na zaproszenie samego Dj’a Zinca. Jeden z najlepiej i najszybciej miksujących ludzi na tej planecie, stawiany na następcę samego Andy C. Jego sety biją rekordy słuchalności w radiu, oglądalności w Internecie oraz zatłoczenia parkietu w klubach całego świata.

Obaj w Łodzi wystąpią po raz pierwszy i to tego samego wieczoru. Wystawią z butów wszystkich uczestników tej imprezy. U boku Frictiona będziemy mogli usłyszeć również Mc Linguistics,który został wybrany jako BEST NEWCOMER MC 2012 w plebiscycie DRUM AND BASS ARENA AWARDS.

Mamy również przyjemność poinformować, iż tej nocy swój repertuar zaprezentuje podbijający świat żywiołowymi produkcjami nasz rodak, prosto z Bydgoszczy – Ravager. Jego numery wydane na m.in.: Influenza Media, E-Motion czy The Zoooo Records zajmują bardzo wysokie miejsca na liście najlepiej sprzedających się utworów w największych internetowych sklepach świata. Dopełnieniem magii tej nocy będą sety Atmosphere, Kaspra, Rentona, Arde oraz Wacha. Do tańca zagoni Was niezwykły – MC Maniac, oraz MC Akira.Już 7 Lutego – największa impreza klubowa tego karnawału !!!

FRICTION

Żywa legenda sceny DNB .Pochodzi z Brighton w Anglii i właśnie tam rozpoczął swoją drogę muzyczną od grania na lokalnych imprezach.Jego kariera nabrała tempa gdy poznał legendarnego Stakka oraz K’Tee-go,którzy byli wtedy mocno zaangażowani w wytwórnie ANDY C – RAM RECORDS. Friction to absolutna światowa czołówka sceny DNB .Jeden z pierwszych DJ miksujących DNB z 3 deck-ów.Znany na całym globie z perfekcyjnej techniki jak i selekcji,jego sety to prawdziwy kunszt oraz prawdziwa uczta dla publiczności.

Wielokrotnie nagradzany w największych plebiscytach branży muzycznej w UK jak i na całym świecie. Przez samego Pete Tonga nazwany „One of the big dogs”. Jako producent swój 1 vinyl wydał w 98 roku na UNDERFIRE Rec. pod wspólnym szyldem ze Stakka – KINETIX. Jego produkcje były wydawane również na takich labelach jak Valve,Tru Playaz,Trouble On Vinyl,31 Records,Hospital,Charge czy Renegade Hardware.

Dowódca w wytwórni SHOGUN AUDIO ,która wypromowała takich artystów jak Alix Perez,SpectraSoul,Rockwell czy wreszcie The Prototypes. W każdą noc z soboty na niedzielę na antenie radia BBC prowadzi swoją audycje BBC 1Xtra D&B M1X Show.Aktualnie jego nowy singiel LONG GONE MEMORY z wokalnym udziałem Arlissy dzieli i rządzi na brytyjskich listach przebojów. ego etatowym MC w 2012 roku został LINGUISTICS z ,którym wystąpi podczas karnawałowego Show w klubie Lordis na ,którym zagra z 4 deck’ów !

CRISSY CRISS

Brytyjski DJ i producent. Jest najmłodszym prowadzącym swój autorski program w BBC RADIO 1XTRA. Syn legendarnego KENN KENA. Niesamowity dynamit, wirtuoz miksu. Przez elity kreowany na następcę samego Andy C, który zrównał się – a są tacy, którzy twierdzą, że już przerósł w swoim fachu mistrza. Pierwsze miksy zaczął składać w wieku 5 lat. Mając 11 dołączył do kultowej stacji KOOL FM, a niedługo później zagrał swoją pierwszą imprezę otrzymując booking od samego Dja Zinca. W wieku 12 lat zaczyna produkować muzykę, by zadebiutować w 2004 roku trackiem wydanym na Back2Bassic Recordings.

LINGUISTICS

Pochodzi z Londynu. Swoje pierwsze teksty zaczął pisać w wieku 15 lat. Na scenie drum and bass pojawił się w 2010 roku i bardzo szybko stał się rozpoznawalny w całym UK, głównie dzięki występom u boku takich artystów jak: Nero, Flux Pavilion, Netsky, Camo&Krooked, Wilkinson, TC, Sigma, Rockwell czy Delta Heavy. W 2012 roku jego talent został dostrzeżony przez samego Fricitiona, który zwrócił się do niego z prośbą, aby ten stał się jego etatowym MC. Od tego momentu razem zagrali na całym świecie m.in. w Australii, Kanadzie, Japonii czy to na Ibizie. Wystąpili również na największych światowych festiwalach: Glastonbury, Global Gathering, Reading & Leeds, Pukkelpop, Tomorowland, czy też na głównej scenie SW4. Największym jak do tej pory sukcesem dla Linguistics była prestiżowa nagroda DRUM AND BASS ARENA AWARDS – BEST NEWCOMER MC 2012.

BILETY :

35 PLN – ŚCIŚLE OGRANICZONA ILOŚĆ DOSTĘPNA W SALONIE :
ArtMedia ŁÓDŹ UL.MICKIEWICZA 15A

38 PLN – ŚCIŚLE OGRANICZONA ILOŚĆ DOSTĘPNA W PUNKTACH SPRZEDAŻY NA TERENIE CAŁEGO KRAJU SALONY EMPIK / MEDIA MARKT / SATURN STREFA BILETÓW ORAZ SPRZEDAŻ INTERNETOWA WWW.TICKETPRO.PL

45 PLN – W DNIU IMPREZY W KASIE KLUBU

ZE WZGLĘDU NA KOMFORT UCZESTNIKÓW PULA WSZYSTKICH DOSTĘPNYCH BILETÓW TO 800 SZTUK