Kluby, klubiki, imprezownie i taneczne szałasy zmieniają się, odchodzą i przychodzą, czy to pod nowymi nazwami, czy z nowymi właścicielami, czy z nowymi miejscami… Ale jest taki lokal na klubowej mapie Polski, który znają i młodzi i starzy, a nawet pewnie jacyś oldskulowi rockmeni.

Sopocki Sfinks na scenie w różnych odsłonach żyje już od 22 lat! To naprawdę kawał czasu, bo redaktor tworzący ten tekst miał trzy lata, gdy klub ten powstawał. A to już może świadczyć o wielopokoleniowości lokalu… Zresztą organizatorzy mówią jasno – wpadnijcie 14 grudnia z kochankami lub… z rodzinami.

Organizatorzy imprezy zachęcają też, by napełnić kiszki, płuca i nozdrza sfinksową zgnilizną intelektualno-obyczajową, a my jako Kluboterapia dorzucimy jeszcze do tego życzenie zgnilizny zakwasowej nóg na drugi dzień po urodzinach…

INFO:

Sfinksowy Sejm 22 Lecia – Rozpustne Obrady 14.12.13 (sobota) Sopocki SFINKS (obecnie Sfinks 700)
Sesja plenarna od 20.00 hulaszcze interpelacje od 22.00 ( kupczenie duszą i barter ciałem mile widziane – nieobecni ekskomunikowani z najświętszej zbiorowej pamięci)

SFINKSOWY SEJM
Do mnie, do mnie na SFINKSOWY SEJM

Z okazji 22 lecia Fundacji , Klubu i Galerii Sfinks wzywam całe Sfinksowe Plemię na uroczyste obrady i rozkoszne świętowanie. Stęsknieni Waszego widoku i w nadziei, że i Wy się stęskniliście, zwołujemy na wieczór i noc 14 grudnia na festiwal opowieści, refleksji i prezentacji zdań dotyczących przeszłości, teraźniejszości i przyszłości sfinksowego rodowodu. Przyjdźcie sami, z rodzinami, lub kochankami. Przynieście ze sobą pendrajwy i karty pamięci, które dadzą obraz Waszym wypowiedziom. Spis chętnych do wystąpień układamy od dziś. Jako Marszałek Sfinksowego Sejmu dam maksymalnie 2 minuty na każdą prezentację. Sejm rozpoczyna się o 20.00. Obradom towarzyszyć będzie wystawa, teatr rysowania, pokazy i prezentacje. Sfinksowi Rezydenci zagrają, Sfinksowe Tancerki zatańczą. Ubierzmy się świątecznie i bez umiarkowania, lub rozbierzmy się lubieżnie i bez pruderii. Napełnijmy kiszki, płuca i nozdrza Sfinksową zgnilizną intelektualno- obyczajową i porozkoszujmy się sobą nawzajem do utraty tchu.
Robert Florczak

SFINKSOWY SEJM – Marszałek Robert Florczak

Sfinksowe- Sejmowe Wypowiedzi- werbalne, wizualne, muzyczne i inne: prezydent Joanna Cichocka-Gula, prof. Jerzy Limon, prof. Marek Grzybiak, konsul Wojciech Łukasiewicz, mec. Marian Główczyński, Rafał Roskowiński, Jacek Balk, Wiesław Synakiewicz, Wojciech Radke & Irek Wojtczak, Yach Paszkiewicz i wielu, wielu innych – będzie to zalążek do „Pamięć Zbiorowa Sopockiego Sfinksa” – zapraszamy!!

TEATR RYSOWANIA HENRYKA CZEŚNIKA

Ekspozycja: Józef Czerniawski, Jacek Kornacki, Tomasz Krupiński, Maciej Gorczyński, Kacper Ołowski

Instalacje dźwiękowe: Małgorzata Żerwe, Sfinksowcy

Wizualia: „Non Iron Group” – Robert Sochacki, Divika & Zambari, Kinetofon, 0X43, Monsieur Zupika

Kulinaria: Siostry Kruszewskie

Performance: Krzysztof Leon Dziemaszkiewicz, Piotr Jahołkowski

Tancerki: Ula Zerek, Katarzyna Pastuszak, Maria Luiza Foryś, Luiza Rzepińska

Kreacje: Alicja Gruca

Charakteryzacja: Karolina Bastrykin, Kasia Siuda, Anna Stykała

Djs: Dia, Romero, Adam Faz, R-Mix, Vacos, Paryss, Ros, Mad, East, Reza, Fresh, Hypno, Elf, Dragon, Milo, Skinny, Anna Patrini, Snake, Fabian, Quantum Mekk, SB

Informacja o biletach:

ZAPROSZENIA:
Uroczyste obrady od godz.20.00 – 50 zł/, zasłużeni i z kartą klubu Sfinks – 25 zł
(Rezerwacje – sfinksinfo@wp.pl)
Party od godz. 22.00 – 20 zł , z kartą klubu Sfinks i Sfinks 700 – 15 zł
(Bilety dostępne przy wejściu w dniu imprezy)