Black Sun Empire powraca do Polski! Gwiazda D’n’B, której nie trzeba przedstawiać żadnym szanującym się fanom tego gatunku, po długim wyczekiwaniu wystąpi we Wrocławiu (25.04/ klub Alibi) oraz zagra ponownie dla swoich fanów z Krakowa (26.04/ Forty Kleparz).

BLACK SUN EMPIRE to bracia Milan i Micha Heyboer oraz Rene Verdult. Jako DJ’e i producenci działają już od 1993 roku, ale dopiero po kilku latach żmudnych poszukiwań wyklarowali swój styl i zaczęli działać jako BSE. Ich produkcje są doskonałym przykładem wszechstronności, przy ciągłym utrzymaniu własnego, niepowtarzalnego stylu. Na koncie mają liczne single oraz cztery kompletne albumy, którymi zapracowali sobie na uznanie sięgające daleko poza granice Niderlandów!

>>>UWAGA KONKURS<<<

W związku z nadchodzącym wydarzeniem mamy dla Was do rozdania dwie wejściówki na występ Black Sun Empire we Wrocławiu oraz Krakowie. Wystarczy wysłać maila na konkurs@kluboterapia.pl z prawdiłową odpowiedzią na pytanie konkursowe: W którym roku powstał zespół Black Sun Empire? Pamiętaj by podać swoje imię, nazwisko oraz miasto (Wrocław albo Kraków)! Wyniki 23.04.2014 o godzinie 21:22. Powodzenia!