Gwiazdorzyli dla Was Ed Rush, Sigma i Shy FX 😉 Pora zaprosić na BASSEN przedstawiciela najsłynniejszej wytwórni w dziejach DnB – Hospital Records… 17 maja w warszawskim klubie Basen wystąpi DANNY BYRD! Razem z nim na scenie pojawi się MC Youngman. Dodatkowo, jako support zagrają: Greenhouse Effect oraz Mia Twin.

DANNY BYRD to jedna z postaci z największym dorobkiem i uznaniem na scenie drum’n’bass. Był jednym z pierwszych artystów w Hospital Rec. Inspiracje brytyjskiego DJ’a i producenta sięgają takich nurtów jak house, R&B, rave czy jungle. W 2008 wydał pierwszy, długo wyczekiwany album „Supersized”, dwa lata później ukazał się „Rave Digger”, a w 2013 roku „Golden Ticket”. Twórca legendarnych perełek, takich jak „Ill Behaviour”, „We Can Have It  All”, „Tonight” i „Get On It”. Drum and bass w najczystszym wydaniu 17 maja w Basenie – nie możecie tego przegapić!

W związku z nadchodzącym wydarzeniem mamy dla Was do rozdania dwie wejściówki. Wystarczy wysłać maila na konkurs@kluboterapia.pl z prawdiłową odpowiedzią na pytanie konkursowe: W którym roku Danny Byrd wydał swój debiutancki album? Pamiętaj by podać swoje imię i nazwisko! Wyniki 15.05.2014 o godzinie 21:22. Powodzenia!