ANDY C headlinerem gdańskiej edycji ifestival (16.08, B90)! Legenda jungle i drum’n’bass wystąpi obok BLACK SUN EMPIRE i NEONLIGHT. Jego produkcje miały znaczący wpływ na rozwój całego gatunku. Jedno z największych nazwisk w świecie muzyki elektronicznej. Założyciel słynnej wytwórni Ram Records, pod skrzydłami której wydawali Chase&Status czy Sub Focus.

W wieku 12 lat zafascynował go rave i jeszcze przed ukończeniem szkoły stał się odnoszącym sukcesy DJ’em – już wtedy pracował nad pierwszymi produkcjami. Współzałożyciel Origin Unknown i Ram Trilogy, Andy C jest także rezydentem słynnego londyńskiego Fabric. Od niemal 20 lat obsypywany jest najważniejszymi nagrodami sceny D’n’B, takimi jak Drum & Bass Arena Awards dla najlepszego Dja (czterokrotnie!), nagrody DJ Mag, National D&B Awards i wiele innych.

BLACK SUN EMPIRE

Niderlandzkie trio – bracia Milan i Micha Heyboer oraz Rene Verdult. Jako DJ’e i producenci działają już od 1993 roku, ale dopiero po kilku latach żmudnych poszukiwań wyklarowali swój styl i zaczęli działać jako BSE. Ich produkcje są doskonałym przykładem wszechstronności, przy ciągłym utrzymaniu własnego, niepowtarzalnego stylu. Na koncie mają liczne single oraz cztery kompletne albumy, w tym ostatni „From The Shadows” (2012), na którym usłyszymy także świetne kolaboracje z artystami takimi jak Noisia, Foreign Beggars, State od Mind czy Audio.

NEONLIGHT

Pochodzący z Niemiec duet, którego początki sięgają późnych lat ’90. Dzięki kreatywności, indywidualności i oryginalnym, silnym produkcjom dali poznać się jako pierwszorzędni zawodnicy na scenie d’n’b. Wydawali pod skrzydłami Bad Taste, Trust in Music, Lifted, BSE Recordings czy Viper. Neonlight to drum’n’bass w czystej postaci!

KONKURS: W związku z nadchodzącym wydarzeniem mamy dla Was do rozdania bilety. Wystarczy wysłać maila na konkurs@kluboterapia.pl o treści: „ifestival 2014 „z prawidłową odpowiedzią na pytanie konkursowe: W którym roku odbyła się pierwsza edycja ifestival w Polsce? Nasza redakcyjna rączka wylosuje dwie osoby, które wejdą za darmo na wspomnianą imprezę. Pamiętaj by podać swoje imię i nazwisko! Wyniki 15.08.2014 o godzinie 12:22. Osoby, które wygrają otrzymają maila potwierdzającego. Powodzenia!