To już czwarte ogłoszenie festiwalu, który po piętnastu latach balangowania w Płocku, przenosi się w tym roku do Łodzi. Przypomnijmy, że impreza odbędzie się od 12 do 14 lipca na Łódzkich Błoniach.

Czasu do eventu coraz mniej, a line-up nie został jeszcze w pełni ogłoszony. Dlatego organizatorzy w ostatnich tygodniach nieco „przyspieszyli” i najpierw w trzecim rzucie poinformowali o polskich nazwiskach, jakie będą nas zabawiać w Płocku.

Z kolei dzisiaj pojawiła się rozpiska kolejnych gwiazd, jakie zostały zaproszone do Polski. Sprawdźcie poniżej jak wygląda to czwarte już ogłoszenie.

Na pewno uwagę przyciąga duet Mathame, który w zeszłym roku na Audio przeniósł publikę w inny wymiar. Duet Mind Against w pewnym sensie przejmuje już festiwalową rezydenturę… Jest spora dawka emocji dla miłośników połamanych brzmień, bo scenę przejmą Black Sun Empire czy Sub Focus.

Kilka dni temu, jako „set tygodnia” proponowaliśmy wam miks od Tinlicker, więc jak widzicie mamy trochę nosa do nazwisk… Wszystkich zmiecie także nasza eksportowa gwiazda czyli VTSS!

Przypomnijmy, że już wcześniej poinformowano o zabookowaniu takich gwiazd sceny jak Argy, Dixon, Joris Voorn, Metrik, Overmono, Richie Hawtin czy WhoMadeWho.

(fot. Artur Aen Nowicki dla https://www.facebook.com/audioriver)