O nas

Czasami jak gadamy sobie o nowych płytach z miłośnikami konkretnego wydawnictwa czy ze sprzedawcą w sklepie winylowym to mamy wrażenie, że nie znamy się na muzyce… Ale to taka nasza wrodzona skromność, bo każdy z naszej małej rodziny związanej z Kluboterapią, ma za sobą co najmniej kilkunastoletnią przygodę z elektroniką. I właśnie słowo „elektronika” chyba najlepiej opisuje nasze romanse z różnymi rodzajami muzyki. Jedni ewoluowali z wokalowego house’u przez techhouse do techno, inni wierni byli zawsze muzyce drum’n’bass, a każdy z nas miał też chwilowe przygody chociażby z minimalem.

Nikt nigdy nie ukrywał na naszym pokładzie, że okazjonalnie interesujemy się też właśnie dziennikarstwem i różnymi jego pochodnymi. Nasz naczelny Łukasz Stodulski pamięta jeszcze czasy, gdy na bazarach sprzedawano kasety magnetofonowe, a elektronicznym portalom opłacało się wydawać własne płyty (sic!). Łukasz też podobno skończył jakieś dziennikarskie fakultety, a potem realizował się na antenie prowadząc cotygodniową audycję  Kluboterapia (kiedyś na pewno powrócimy!).

Michał Mrozek w zasadzie jest dziennikarzem zawodowym, konretnie radiowym, a na swoim koncie ma także dwuletnią współpracę ze świętej pamięci polskim DJ Magazine. W klubowym świecie czasami zmiksuje kilkadziesiąt numerów od takich wytwórni jak Innervisions, Pampa, Crosstown Rebels, Keinemusik czy Stil Vor Talent.

Marta Wołowska robi za to takie zdjęcia swoim ośmiometrowym obiektywem, że jedno z nich na swoją stronę wrzucił nawet Sven Vath. Imprezowanie z nią za to dostarcza wielu niezapomnianych wrażeń i wielu gratisowych opasek VIP, albo DELUXE, albo AFTERPARTY. Tu się uśmiechnie, tu pogada, tam powoła się na znajomości… których odmówić jej nie sposób. Także zagranicą.

A strony nie byłoby na pewno gdyby nie Łukasz Mędrzycki, czyli człowiek, który epokowo interesował się trancem i otrzymał od nas przydomek „Armin van Piorun”. Potem gdzieś zaginął (podobno wkręciła go polityka), a obecnie zawodowo webmajstruje gdzie trzeba i widywany jest na imprezach nawet osiem razy tygodniowo.

Musimy w dziale „o nas” wspomnieć też o Tomaszu Lisie, kolejnej technicznej osobie związanej z Kluboterapią i twórcy pierwotnego portalu. Jeśli nic się nie zmieniło, to jest on także miłośnikiem połamanych dźwięków z różnych okolic wszechświata.

A każdy z nas pochodzi z innego miasta, obecnie także mieszka zupełnie gdzie indziej, ale wspólne projekty i przyjaźnie pchają nasz okręt. No i imprezy też nas pchają. I także imprezami kusimy kilka orbitalnych osób, które współpracują z nami od lat. A to także ciekawe grono ludzi, którzy wytatuowali sobie logo Plastikmana, uwielbiają stać centralnie pod głośnikiem na imprezach i piszą relacje na osiem stron, czy zawierają w nich szczegółowe menu imprezowych jadłodajni.

Chcecie do nas dołączyć? Pojechać gdzieś na imprezę, zrobić wywiad czy skleić newsa o waszym ulubionym artyście? Piszcie – może akurat nóż widelec przypadniemy sobie do gustu… (Oferty matrymonialne będą odrzucane.) Siana z tego nie ma, ale my to jakoś tak nawet… kochamy? Teraz to słowo wygląda tutaj idiotycznie, ale na pewno takie miłosne stwierdzenia padają z naszych ust na wspólnych imprezach. Około ósmej rano.

Redakcja:

Łukasz Stodulski (niby ten ważny) – Redaktor Naczelny
l.stodulski@kluboterapia.pl

Michał Mrozek (prawa ręka tego wyżej) – Zastępca Redaktora Naczelnego
m.mrozek@kluboterapia.pl

Łukasz Mędrzycki (lewa ręka tego ważnego, a zarazem konkurencja prawej ręki)
l.medrzycki@kluboterapia.pl

Marta Wołowska (Martyna Wojciechowska polskiego Clubbingu)
m.wolowska@kluboterapia.pl

Tomasz Lis (grafik z pierwszego tłoczenia)

Współpraca: Łuksz Dolatowski, Dawid Maślanka, Dawid Janczar