W dobie niespotykanej wcześniej popularności stand-upów, dla których nie ma świętości, słowo „kpina” straciło chyba trochę na znaczeniu… Śmieszki urządza się z polityków, z dziewczyn, z żon, z dzieci, z bogaczy czy piłkarzy. Żarcików o DJach czy producentach tak jakby mniej, bo i publika byłaby zbyt wąska i zbyt mało osób skumałoby żart, gdybyśmy zaczęli obgadywać nasze „gwiazdy”.

Myślę, że wielu fanów elektroniki trafiło kiedyś na kanał „How to…”. Swego czasu wielką popularnością cieszyło się nagranie dotyczące house’u i deep house’u. Choć na początku było techno.

Potem na kanale zapanowała dwuletnia cisza. Wnioski można było wyciągnąć same: był hit, ale już się znudziło… Tymczasem nagle…

Trzeba być freakiem, by kumać wszystkie docinki i małe kpinki, ale to naprawdę fajne wideła, pokazujące „tajniki” produkcji. Nagle wszystko wydaje się banalnie proste. Nic tylko zostać takim duetem jak Tale Of Us. Ja nie wiem w końcu czy oni się znają i lubią, czy ktoś tu robi product placement z mistrzowskim wyczuciem, ale ogląda się to z zainteresowaniem.

 Ciekawe, czy cykl będzie kontynuowany, bo jesteśmy trochę fanami.

Jeszcze taka jedna uwaga. Za kanał odpowiedzialny jest artysta ukrywający się pod pseudonimem Hobo. Kawał dobrego producenta i (sprawdzaliśmy empirycznie) ekstatycznego dja. Działał pod szyldami i Minus i Diynamic. Czekamy na booking w Polsce.