Klub Ciało i kolektyw HeartBeats zapraszają na pierwszą edycję festiwalu Silberberg, który odbędzie się 28 i 29 czerwca w największej twierdzy górskiej w Europie.

Sobotni wschód słońca na Bastionie przejmuje Budakid! Ten pochodzący z holdenderskiego Tilburga młody producent, zaczął swoją muzyczną przygodę jako perkusista. Szybko jednak ukierunkował się w stronę djingu i nie mając skończonych 18lat, został rezydentem w jednym z najpopularniejszych klubów w Utrechecie.

Z czasem wkręcił się w produkcje, wydając na takich labelach jak All Day I Dream czy Einmusika Recordings. Jego sety, z którymi pomimo młodego wieku zdążył już zwiedzić kawałek globu, mają w sobie mnóstwo ciepła, głębi i groovu, który na długo zapada w pamięć odbiorców.

Line up so far:

Boston 168

Karenn

Nur Jaber

Ruede Hagelstein

Under Black Helmet

XVIII wieczna Twierdza Srebrna Góra (niem. Silberberg) góruje nad wyjątkowo urokliwą wsią o tej samej nazwie, położonej na granicy Gór Sowich i Bardzkich. Trzon budowli tworzony jest przez zespół bastionów, z których rozciąga się widok na całą dolinę, zaś w jego środku znajdziemy okazały dziedziniec, będący główną sceną festiwalu.

Widoki ze szczytu w połączeniu z dwiema scenami przepełnionymi muzyką, to obowiązkowa pozycja w ostatni czerwcowy weekend.

Do dyspozycji festiwalowiczów oddajemy cały fort wraz z polem namiotowym, strefami chillu, gastronomią, obiektami sanitarnymi i w pełni wyposażonymi barami. W line upie, który sukcesywnie będziemy ujawniać, zobaczycie kilkunastu zagranicznych headlinerów i czołówkę rodzimej sceny. Skupiamy się na elektronice 4×4 z naciskiem na techno.