2“Parts of Life” – premiera ósmego albumu guru techno, Paula Kalkbrennera, za nami! Krążek znalazł się już na pierwszym miejscu notowań iTunes, w zaledwie chwilę po swojej premierze.

Przypominamy, że 25 sierpnia producent wystąpi w Polsce w ramach europejskiej trasy promującej krążek (Warszawa / Instytut Energetyki). Impreza w surowej, technicznej przestrzeni warszawskiego Instytutu obejmie dwie części – szczegóły niżej!

Bilety dostępne wyłącznie na:

https://ekobilet.pl/illegalbreaks

https://bit.ly/2HjHNb2

Wszystkie dostępne bilety gwarantują wstęp na niepowtarzalny występ Paula Kalkbrennera w plenerze na terenie Instytutu. Po głównej części odbędzie się oficjalne afterparty wewnątrz znanego wszystkim fanom techno budynku, na które wstęp będą mieli tylko posiadacze biletów VIP. Wkrótce podamy line-up afterparty – zapnijcie pasy i przygotujcie się na mocną imprezę 😉

Wejście: od godz. 17:00

Koncert: 20:30

Afterparty (bilety VIP): wstęp od 23:00

Organizator / więcej info:

www.illegalbreaks.com

www.facebook.com/illegalbreaks

„Parts of Life” wychodzi na światło dzienne dekadę po okrytym podwójną platyną „Berlin Calling”. Czas nie jest przypadkowy – album jest rozstrzygnięciem minionych dziesięciu lat, które w życiorysie Paula upłynęły na szczytach zestawień muzycznych i pod znakiem nieprzerwanie rosnącej rzeszy fanów. „Parts of Life” to niezwykle osobiste i odkrywcze dzieło dostarczone w najczystszej formie. Każdy numer nosi tytuł pliku roboczego użytego przy produkcji albumu. Nawet okładka, która prezentuje zestawienie martwej natury namalowanej przez wuja artysty, pozwala rzucić okiem na Kalkbrennera od innej niż zazwyczaj strony.

www.paulkalkbrenner.net