Niezwykle różnorodny line-up Fest Festivalu tym razem zasilą reprezentanci muzyki elektronicznej. Tutaj również, podobnie jak w zeszłym roku, będzie można spodziewać się pełnej gamy gatunków – od jej lżejszych i tanecznych odmian, przez rasowe techno, aż po drum & bass.

Tym samym line-up Silesia Stage zasilą The Blaze (dj set) i Fatima Yamaha, a Kręgów Tanecznych między innymi: Victor Ruiz, Purple Disco Machine, La Fleur i Bart Skills.

O niezwykłą atmosferę zadbają The Blaze. Francuski duet szturmem podbił świat elektroniki, a ich wydawnictwa “Territory” i “Dancehall” szybko zdobyły uznanie mediów i fanów na całym świecie. Muzycy już niejednokrotnie udowadniali, że porywają publikę niezwykle melodyjnymi i emocjonalnymi występami.

Na tej samej scenie usłyszymy holenderskiego producenta Basa Brona, który występuje i jest znany na całym świecie pod pseudonimem Fatima Yamaha. Jego charakterystyczne housowe, pełne syntezatorów brzmienie nie pozostawia nikogo obojętnym, a wydawnictwo “What’s a Girl Got To Do” zdobyło status kultowego w świecie elektroniki.

Kręgi Taneczne i scena Smolnej to ponownie przekrój światowej czołówki artystów techno i house. Tym razem do line-upu dołączają: kanadyjska legenda electroclashu i techno Tiga, brazylijski DJ i producent minimal techno Victor Ruiz, niekwestionowany mistrz house’owych brzmień Purple Disco Machine, wydająca między innymi w kultowej wytwórni Watergate szwedzka DJ-ka LA Fleur oraz Bart Skills, znany między innymi ze współpracy z Adamem Beyerem.

Do pozostałych z Kręgów Tanecznych scen, czyli do drum & bass’owego Rabanu dołączają DJ HYPE, MARKY, MC GQ, MEFJUS, MC MAKSIM, BREAK, SP:MC i A.M.C. Do Astral Stage natomiast Desert Dwellers, Liquid Bloom live, Out of Orbit live i Eitan Reiter.

FEST Festival 2020 – bilety i ceny

EARLY BIRD 3 dni – 349 pln (dostępne do 14.02.2020)
REGULAR TIX 3 dni – 399 pln (dostępne do 15.02.2020 do 14.07.2020)
LAST CALL TIX 3 dni – 449 pln (dostępne od 15.07.2020 do wyczerpania puli)
Bilet jeden dzień - 229 pln (do wyczerpania puli)
Camping (ważny z karnetem lub biletem) – 199 pln

Więcej informacji: www.festfestival.pl