Fatboy Slim! Jeżeli macie jakiś znajomych, którzy nie słuchają elektroniki, a zaczniecie ich męczyć o kilka nazwisk i grup, to wymienią pewnie Prodigy, The Chemical Brothers i… Fatboy Slima. Trochę naciągamy? Nawet jeśli, to niewiele. Fatboy ma na swoim koncie tyle klasycznych numerów, że nie można odmówić mu miejsca w kanonie.

Jeżeli jeszcze w Waszej klubowej przygodzie nie udało się posłuchać Normana Cooka na żywo – czas nadrobić zaległości. Fatboy Slim przyjeżdża do Warszawy, a ugości go ISKA Pole Mokotowskie. Imprezę organizują panowie z Illegalbreaks – zapowiada się więc świetnie zorganizowany i konkretny balet!

No, a skoro zapowiada się świetna impreza, to zapowiada się też konkurs! Jedną wejściówkę można wygrać tutaj, drugą – na naszym fanpage’u. Warto go odwiedzić. A pytanie na stronę brzmi: jakiej narodowości jest Fatboy Slim? Odpowiedzi ślijcie na konkurs@kluboterapia.pl

Lista gigów, na których wystąpił Norman Cook, szerzej znany jako Fatboy Slim, jest ogromna – zaczynając od Ibizy, przez Detroit, Las Vegas i dom Wielkiego Brata w Brazylii, a kończąc na Wielkim Murze Chińskim. Za jego najsłynniejszy album uchodzi „You’ve Come a Long Way, Baby” z 1998, z którego pochodzą takie hity jak „Right Here, Right Now” , „Praise You” czy „The Rockafeller Skank”. Ojciec dźwięków big beat. Po latach występów, pomiędzy jednym show a kolejnym (nawet 70 rocznie!) wciąż znajduje czas, by w zakamarkach studia pracować nad kolejnymi numerami do swoich setów, jednocześnie genialnych i całkowicie niedorzecznych – takich, jakie mógł stworzyć tylko on.

Jak sam mówi, nie liczy się, ile masz lat, ani jak wyglądasz. Wyznacza nowe granice, testując „datę przydatności” DJa… jednego jesteśmy pewni – ta data jeszcze dla niego nie nastała 😉