Angielskie festiwale, to jedna wielka loteria. Większość letnich plenerowych wydarzeń ma bogaty line-up, którego może zazdrościć wielu. Jednak trafić w dobrą pogodę… to jak wygrać w Lotto.

Byliśmy na kilku brytyjskich festiwalach i zawsze natrafiliśmy na deszcz, do którego można się przyzwyczaić… Czasami parasol jest niepotrzebny, ale wiadomo, że to nie to samo, co słoneczna Barcelona.

Dziś w naszym przeglądzie mamy dla Was Gottwood, który już w dniach 6-9 czerwca 2019 roku odbędzie się Carreglwyd Wood. Wydarzenie zbiera znakomite recenzje wśród wielu magazynów muzycznych. Trzeba przyznać, że lokalizacja robi wrażenie, co zresztą możecie zobaczyć w filmiku zamieszczonym niżej.

Podczas kilku dni zagrają… Martyn, Craig Richards, Antal, Josey Rebelle, Hunee, KiNK, Move D, Nicolas Lutz, Orpheu The Wizard, Peter Van Hoesen, Peach, Skee Mask, Saoirse, Sonja Moonear, Palms Trax, Mor Elian and Andrew Weatherall czy Manfredas. Zobaczcie plakat, bo wypisanie wszystkich artystów zajmie nam kilka godzin. Dodamy tylko, że zagra tam nasza ulubienica Margaret Dygas.

Więcej o wydarzeniu: http://www.gottwood.co.uk