Asura, Blawan, Boston 168, Carbon Based Lifeforms, DJ Hell, Rampue, Rene Wise, Shpongle by Simon Posford, Skatebård i wielu innych artystów wystąpi w lipcu w sercu Rogalinka.

Summer Contrast Festival 2022, który odbędzie się w dniach 20-25 lipca w Rogalinku powraca z kolejną edycją. Jak zawsze, festiwal zgromadzi szeroki wachlarz gatunków elektronicznych i akustycznych, które w pełni odzwierciedlają dzikie spektrum kreatywności społeczności festiwalowej. Line-up na XI edycję celebruje muzykę wysokiej klasy. W składzie znajdzie się wszystko, od techno i psytrance, przez house, funk, disco po ambient, chill i progressive. Muzyczna podróż w ramach Summer Contast Festival 2022 odbędzie się na wielu różnych scenach. Między innymi kultowym już Paradiso Stage, Oak Stage, Elysium Stage, Day Stage, oraz w innych strefach z naszymi kolektywami: Slap, Duel, Culture Trucking, Wuza, Rebellion der Träumer, Monoteism i innymi.

“Sztuka to miłość, która przejawia się w muzyce i w naturze. Żyj pełnią swojej wolności, szanując granice swoje i innych”.

Summer Contrast jest festiwalem z muzyką elektroniczną z jedenastoletnią tradycją. Event odbywa się na prywatnej polanę nieopodal rzeki Rega – i to w samym centrum Pomorza, gdzie można dostać się w łatwy sposób dowolnym środkiem transportu. To festiwal dedykowany ludziom, którzy cenią sztukę, muzykę i nowe doświadczenia. Summer Contrast zrzesza tancerzy, muzyków, artystów, wolnych duchów, oraz ludzi o otwartych umysłach i sercach, którzy na kilka dni chcą się odciąć od nudy świata zewnętrznego i tworzą własną rzeczywistość.

Summer Contrast nie jest festiwalem, na którym uczestnik jest tylko konsumentem. Zamiast tego współtworzy go, dzieląc się swoją energią i kreatywnością z innymi. Rozkoszuje się różnymi dźwiękami oferowanymi przez eklektyczny program na czterech scenach, muzyką od środy do poniedziałkowego poranka, podczas gdy natura, wzajemny szacunek, wolność i muzyka łączą się ze sobą.

Summer Contrast to ponad 40 tysięcy metrów kwadratowych terenu z dala od miejskiej zabudowy. Ptaki, które swoim śpiewem budzą Cię co rano. Nurt rzeki, który zastępuje poranną kofeinę. Morze mgły. Jedzenie zarówno w wersji wegańskiej i pierwotnie mięsnej. Muzyka non stop przez pięć dni. Wiele różnych scen. Strefa chill out, warsztaty i Joga – a to wszystko jedynie 4 godziny drogi od Berlina i 3 godziny od Warszawy.

Bilety dostępne na www.summercontrast.com
Summer Contrast Festival 2022
⤁ 20-25 lipca – Rogalinko