HIGH CONTRAST, czyli Lincoln Barrett – to postać, której przedstawiać nie trzeba. Od kilkunastu lat obecny na scenie d’n’b, zachwyca fanów i krytyków kolejnymi produkcjami muzycznymi.

Choć początkowo interesował się zagadnieniami filmowymi, czego nigdy do końca nie porzucił, skupił się na muzyce elektronicznej i dołączył do słynnej wytwórni Hospital Records. Tam też w 2002 roku wydał swój debiutancki album „True Colours”.

W czasie wieloletniej kariery współpracował z plejadą uznanych producentów, między innymi Tiesto czy Underworld, wydając również niezliczoną ilość świetnych remiksów utworów takich artystów jak Adele, Kanye West, Utah Saints czy Eric Prydz. W 2012 roku wraz z Underworld odegrał kluczową rolę przy wyborze i produkcji muzyki na paradę sportowców podczas ceremonii otwarcia Igrzysk Olimpijskich.

W tym samym roku ukazało się “The Road Goes On Forever”. W lipcu 2014 Lincoln wydał singiel „Who’s Loving You” z Clare Maguire, rok później zremiksował utwór „Muhammad Ali” grupy Faithless. W kwietniu 2016 dołączył do 3Beat i wydał pierwszy singiel pod ich skrzydłami – „Remind Me”, a jesienią 2017 roku album „Night Galerry”. Wydając kolejne produkcje mawia, że możliwość tworzenia nowych utworów w krótkim czasie jest uzależniająca – to jego narkotyk.

KONKURS:

W związku z nadchodzącymi wydarzeniami w Poznaniu i Warszawie mamy dla Was do rozdania cztery wejściówki. Wystarczy wysłać maila na l.stodulski@kluboterapia.pl o treści: „High Contrast – miasto w którym chcesz wygrać bilet” oraz podać swój ulubiony hit od High Contrasta. Wylosujemy dwie osoby, które wejdą za darmo na imprezę w Poznaniu oraz Warszawie. Pamiętaj by podać swoje imię i nazwisko!

Wejściówki otrzymują:

Poznań: Bartosz S, Wojciech P

Warszawa: Sebastian Ł, Radosław Ś

Osoby, które wygrały otrzymają maila potwierdzającego wygraną. Gratulujemy.