Wiadomo. Każdy czeka na festiwale, muzykę na świeżym powietrzu, zapach świeżo skoszonej trawy, entuzjazm płynący z nastawionych na rozrywkę i dźwięki serc. Niepokojąca sytuacja niepokojąco nam się przedłuża, cała branża tkwi w zawieszeniu, a klubowicze… w niepewności. Wieczne przesuwanie eventów jednym daje nadzieję, innych nieco denerwuje. Dlatego naprawdę doceniamy informację od organizatorów Instytut Festival, którzy powiedzieli dzisiaj wprost: edycja 2021, podobnie jak ta z ubiegłego roku, też jest odwołana.

Bez przerwy obserwujemy rozwój sytuacji pandemicznej w kraju i na świecie, dlatego nasza decyzja nie została podjęta pod wpływem chwili, ale przede wszystkim z myślą i troską o Wasze zdrowie oraz bezpieczeństwo. Rok temu długo biliśmy się z myślami i liczyliśmy, że pandemia jest tylko złym snem, który niebawem odejdzie.

Zamiast tego razem ze Wszystkimi dostaliśmy bolesną lekcję pokory. Teraz bogatsi o te doświadczenia postanowiliśmy postawić na realizm, postarać się zadbać o naszą wspólnotę i z nadzieją patrzeć w przyszłość.

Teraz praktyczna informacja. Jeżeli zachowacie swoje bilety to wesprzecie organizatorów, którzy już myślą o edycji 2022 i szykują w zamian za taki gest pewne rabaty i bonusy. Jeżeli chcecie jednak zwrócić karnety, to organizatorzy proszą o kontakt z bileteriami, gdzie nabyliście swoje wlotki.

JESZCZE BĘDZIE PIĘKNIE!

Też w to wierzymy.