To już piąte ogłoszenie organizatorów festiwalu, który jak świecka tradycja nakazuje odbędzie się w ostatni weekend lipca nad Wisłą w Płocku. Bookerzy Audioriver Festival w końcu mogli podzielić się efektem swojej pracy i już po raz piąty wypuścili do sieci nazwiska gwiazd jakie pojawią się w Płocku.

Skład jest bardzo różnorodny, na pewno widać wzmocnienia dla basowych scen, które w tym roku zostaną zaprezentowane w rozszerzonej formule. Fani Mathame są przekonani, że po ubiegłorocznym odwołaniu występu, duet z pewnością pojawi się na plaży na kolejne zaproszenie z Polski. Zagra Enrico Sangiuliano, czekać będzie na nas Anfisa Letyago, będzie uderzenie od Chrisa Liebinga, ponownie w inną świadomość przeniesie nas gość z gitarą w kapeluszu czyli Monolink, a zapewne jeden z closingów przypadnie absolutnemu profesorowi z niemieckich parkietów czyli Oliverowi Koletzkiemu. Poniżej pełen skład piątego ogłoszenia!

Audioriver ogłosza lineup

Audioriver informuje, że tańsza pula biletów dostępna jest tylko do końca tego tygodnia. Przy okazji organizatorzy przypominają o trwającej sprzedaży karnetów na pole namiotowe. Bilety znajdziecie TUTAJ.

Kogo do tej pory ogłaszali organizatorzy Audioriver? Wiadomo, że na plaży pojawi się Avalon Emerson, Joyhauser, Klangkuenstler, ZHU, Kevin De Vries, Moderat, Palms Trax czy VTSS.

Audioriver ogłasza line-up

MM, zdjęcie (Artur Nowicki dla Audioriver)