Tych tracków nie możesz przegapić! Tak wyglądałby podtytuł naszego newsa, gdybyśmy mieli na stronie podtytuły. Podtytułów nie mamy, ale mamy najświeższe wieści z elektronicznej rzeczywistości. Ostatni tydzień maja przyniósł bowiem temu światu wiele ciekawych numerów. Każdy z nich zasługuje tak naprawdę na osobny wpis na naszej stronie, ale szanując czas Wasz i nasz, proponujemy zbiorczego newsa.

Dowiecie się z niego między innymi tego, że ukraiński duet Artbat postanowił… zmierzyć się z legendarnym numerem. To nie pierwszy raz, gdy to duo zabiera się za klasyki, tym razem jednak kaliber jest potężny. Artbaci zremiksowali bowiem „Chemicznych Braci” i ich klasyczny „Hey Boy, Hey Girl”.

Ten numer pojawiał się już w setach obu panów, ale teraz doczekał się „oficjalnych” uroczystości wydania.

Jest taki artysta, który czego nie dotknie, to zamienia w złoto. Nie zamierza on robić wielkich wydarzeń z każdej swojej publikacji, tylko ot tak po prostu wrzuca do sieci coraz to nowe numery, a większość z nich z miejsca staje się hitami. Wiecie o kim mowa prawda? Fred Again.. znowu ma dla nas coś nowego!

Teraz trochę… drum’n’bassu. Daawno nie zaglądaliśmy do studia jednego z najbardziej znanych artystów w historii tego gatunku. Teraz czas to zmienić i sprawdzić jak brzmi numer „Be No Rain” wypuszczony przez High Contrasta w jego Highly Contrasting. To też zapowiedź nowego albumu artysty!

To teraz czas jeszcze na kolejny remiks numeru Roisin Murphy, za którego odpowiada Hernan Cattaneo. Jest także nowy remiks numeru lubianego w naszym kraju Olivera Koletzkiego, ale także LP Giobbi prezentuje nowy track. Jest również nowość od Gorgon City.

No i cyk, jesteśmy wszyscy na bieżąco.