W sumie co robić na tej wiecznej kwarantannie? Może akurat Solomuna ona nie do końca dotyczy, bo ostatnio Mladenowi „dostało się” od innych gwiazd sceny za „granie” w meksykańskim Tulum… Tak czy siak nawet Solomun ma podczas ostatniego roku zdecydowanie więcej czasu niż zazwyczaj. Chyba, że dużo śpi, bo klubowi memiarze od dawien dawna śmieją się, że akurat szefowi wytwórni Diynamic nie po drodze jest w sezonie pod kołderkę. Teraz może nadrobić fazę Ren.

Można zauważyć, że w ostatnich tygodniach muzyka klubowa zrobiła duży skok na publiczność Spotify’a. Albo raczej Spotify zrobił skok na fanów muzyki klubowej. Wiele setów przeniosło się właśnie tam (ale tylko do artystów z wyższej półki), niektóre albumy można za darmo odsłuchać, ale właśnie tylko na tej platformie.

Od jakiegoś czasu bohater tego newsa zaczął tam także publikować także swoje playlisty „Momentum”. Teraz postanowił jeszcze robić z tych numerów bardzo ciekawe miksy… Na szczęście one są dostępne dla szerszej publiki także np. na Soundcloudzie.

Musimy przyznać, że tracklista naprawdę zaskakuje więc… polecamy i czekamy na kolejny miks. Jest zapowiedź, że taki secik pojawi się raz w miesiącu.