„Są imprezy i jest MAYDAY!” No właśnie! Jest i to jest ciągle. Nieprzerwanie od dwudziestu lat. Czy jakakolwiek inna marka jest w stanie poszczycić się takim stażem? Nie wydaje nam się, bo to właśnie Mayday Poland przecierało organizatorskie szlaki muzyki elektronicznej w Polsce.

Jak widać, przez te wszystkie lata organizatorzy nie zatrzymywali się ani na moment. Pomimo zmian trendów i silnej konkurencji, każda edycja przyciągała rzesze fanów za każdym razem dając im radość  i muzyczne usatysfakcjonowanie. Nie śmiemy wątpić, by tym razem było inaczej i głęboko wierzymy, że ta dwudziesta, jubileuszowa odsłona będzie swego rodzaju ukoronowaniem ich dotychczasowej pracy.

Tegoroczny line-up daje podstawy sądzić, że to właśnie ta edycja będzie tą najbardziej wyjątkową ze wszystkich dotychczasowych. Dubfire, Regal, Amelie Lens, Len Faki, Sam Paganini czy Marco Bailey to tylko część artystów, którzy zatrząsną murami katowickiego Spodka.

Do wyboru będziemy mieli trzy sceny – dwie ‘klasyczne’: Arena, Showroom oraz nową – The TWENTY Floor. Skład tej ostatniej to trochę powrót do przeszłości, mający zapewnić podróż sentymentalną tym, którzy byli z Mayday od samych jego początków. Kto, kiedy i gdzie zagra? Tak wygląda oficjalny time-table wydarzenia:

Lokalizacja i data są niezmienne: katowicki Spodek, 10 listopada ( tym razem to niedziela). Poniżej mała przejażdżka przez pełny line-up nadchodzącego święta.

Teraz jeszcze kilka informacji od organizatorów i mapka wydarzenia:

  • W dniu imprezy kasa biletowa przed Spodkiem będzie otwarta od 16:00 do późnych godzin nocnych. W kasie będzie możliwość płatności kartą.
  • Otwarcie bram: 17:30, start imprezy 18:00. Bramy otwarte będą do samego końca, możecie przyjść o każdej godzinie.
  • Scena „ARENA” znajduje się na płycie głównej Spodka, „Showroom” na lodowisku, a „The TWENTY Floor” na sali gimnastycznej.
  • Na terenie Spodka, do waszej dyspozycji będą: szatnia, depozyt, punkty gastronomiczne, strefa palacza, restauracja, punkty medyczne.
  • Będą również dwa sklepy z koszulkami i gadżetami z logo Mayday, płatność w sklepach gotówką lub kartą.
  • Na terenie Spodka płatność za napoje, jedzenie czy piwo odbywa się za pomocą bonów. Bony kupicie w widocznie oznaczonych punktach. W każdym punkcie macie możliwość płatności kartą.