To nowy, ciekawy trend, który zauważyliśmy już w kilku miejscach sieci… Elektroniczna publika zaczyna powoli narzekać na streamy z jednej kamerki z dużego pokoju (ale nas łatwo i szybko można rozpieścić!). Choć to więc nie do końca ekologiczne (liczymy jednak, że w tym czasie nagrywający jadą po zakupy), niektórzy artyści wsiadają w samochód i starają się o ciekawsze tło dla swoich setów…

Niby nic odkrywczego, bo takie filmy w sieci były zawsze, ale… jednak fajnie popatrzeć na Berlin „w czasach zarazy”. Duet Pan-Pot zaprasza na wycieczkę po stolicy Niemiec i jednej z klubowych stolic Europy. Tym razem w rytmie electro i broken beats. W głośnikach będą nam towarzyszyć między innymi Moguai, Westbam, Bicep, Nocturnal Sunshine czy Asquith.

Poniżej (przy okazji) dorzucamy także „miesięczny” set duetu. To taka przyjemna dawka muzycznych inspiracji dla największych fanów. Stały punkt do odhaczenia dla wszystkich „panpotowców”. Tam między innymi Michael Klein czy najnowszy (wydany dzisiaj) numer od ukraińskiego duetu Woo York.